В Україні зареєстрували національний рекорд: найбільший герб України на полі

В Україні зареєстрували національний рекорд: найбільший герб України на полі

8 липня у с. Велика Олександрівка Бориспільського р-ну Київської області відбулася реєстрація національного рекорду: найбільший герб України, створений на полі за допомогою інноваційних технологій, про це пише agronews.ua.

Герб України на площі 60 000 м висіяли на полігоні аграрних інновацій «Digital Field». Зробили це за допомогою технологій точного землеробства.  

«Використовуючи сучасні агротехнології, будь-яке поле можна перетворити на витвір мистецтва. Для створення герба ми розробили електронну карту-завдання, прив’язавши норму висіву до GPS-координат. Потім карту завантажили у бортовий комп’ютер трактора, який управляв сівалкою точного висіву – «Precision Planting». Техніка, рухаючись по полю фактично без людського втручання, висіяла герб, автоматично відключаючи секції у потрібних місцях», – розповів Ярослав Бойко.

Для висіву герба підібрали найсучасніші ресурси – добрива, насіння, систему захисту, яка дозволить рослинам розвиватися і залишатися зеленими довший час.

Проект було створено з ініціативи компанії «AgriLab» та «Limagrain»   із нагоди 30 річниці Незалежності та з метою продемонструвати інноваційний потенціал українського аграрного сектору.

Участь у його реалізації взяли компанії ТОВ «Бінфілд», ТОВ «Лімагрейн Україна», ТОВ «Украгропротект» (ТМ  Defenda), «Precision Planting» LLC та ТОВ «АГРІЛАБ».

Полігон аграрних інновацій неподалік Києва та  за 12 кілометрів від аеропорту Бориспіль і його поля добре видно з вікон літаків, які пролітають над ними. Тож гості країни чи ті, хто повертається додому, вже можуть бачити «живий» герб України, створений на полі. 

Про герб у цифрах: 406 270 насінин висіяли, 60000 м – загальна площа поля з гербом, 275 метрів висота символіки.

«Digital Field» — перший в Україні онлайн демополігон аграрних інновацій, створений за ініціативою «AgriLab» у 2020 році. Це дослідницький проєкт, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості агровиробництва та збільшення врожайності за допомогою сучасних технологій. У 2021 році у межах проєкту закладено 12 демополігонів, на яких демонструють інноваційні рішення з управління властивостями ґрунтів, новітні технології посіву, живлення та захисту культур.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: В Україні зареєстрували національний рекорд: найбільший герб України на полі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"