В Україні зареєстрували національний рекорд: найбільший герб України на полі

В Україні зареєстрували національний рекорд: найбільший герб України на полі

8 липня у с. Велика Олександрівка Бориспільського р-ну Київської області відбулася реєстрація національного рекорду: найбільший герб України, створений на полі за допомогою інноваційних технологій, про це пише agronews.ua.

Герб України на площі 60 000 м висіяли на полігоні аграрних інновацій «Digital Field». Зробили це за допомогою технологій точного землеробства.  

«Використовуючи сучасні агротехнології, будь-яке поле можна перетворити на витвір мистецтва. Для створення герба ми розробили електронну карту-завдання, прив’язавши норму висіву до GPS-координат. Потім карту завантажили у бортовий комп’ютер трактора, який управляв сівалкою точного висіву – «Precision Planting». Техніка, рухаючись по полю фактично без людського втручання, висіяла герб, автоматично відключаючи секції у потрібних місцях», – розповів Ярослав Бойко.

Для висіву герба підібрали найсучасніші ресурси – добрива, насіння, систему захисту, яка дозволить рослинам розвиватися і залишатися зеленими довший час.

Проект було створено з ініціативи компанії «AgriLab» та «Limagrain»   із нагоди 30 річниці Незалежності та з метою продемонструвати інноваційний потенціал українського аграрного сектору.

Участь у його реалізації взяли компанії ТОВ «Бінфілд», ТОВ «Лімагрейн Україна», ТОВ «Украгропротект» (ТМ  Defenda), «Precision Planting» LLC та ТОВ «АГРІЛАБ».

Полігон аграрних інновацій неподалік Києва та  за 12 кілометрів від аеропорту Бориспіль і його поля добре видно з вікон літаків, які пролітають над ними. Тож гості країни чи ті, хто повертається додому, вже можуть бачити «живий» герб України, створений на полі. 

Про герб у цифрах: 406 270 насінин висіяли, 60000 м – загальна площа поля з гербом, 275 метрів висота символіки.

«Digital Field» — перший в Україні онлайн демополігон аграрних інновацій, створений за ініціативою «AgriLab» у 2020 році. Це дослідницький проєкт, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості агровиробництва та збільшення врожайності за допомогою сучасних технологій. У 2021 році у межах проєкту закладено 12 демополігонів, на яких демонструють інноваційні рішення з управління властивостями ґрунтів, новітні технології посіву, живлення та захисту культур.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: В Україні зареєстрували національний рекорд: найбільший герб України на полі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"