В Україні започаткували проєкт «Книга на фронт»

В Україні започаткували проєкт «Книга на фронт»

Українці можуть взяти участь у проєкті Міністерства культури та інформаційної політики України “Книга на фронт”, передати книгу і підтримати моральний дух та психологічний стан військових.

Як передає Укрінформ, про це МКІП повідомляє у Телеграмі.

“Фотографію військового Збройних сил України, який читає книгу Тімоті Снайдера в окопі на Донеччині, мабуть, бачив увесь світ. Українські захисники сьогодні – це розумні, освічені люди, які мають потребу розвиватися навіть під час війни. Крім того, читання на фронті є чи не єдиним способом розслабитися та відволіктися від напруженого бойового дня”, — зазначили у міністерстві.

МКІП спільно з «Культурним десантом» для забезпечення цієї потреби запустили проєкт «Книга на фронт», який допоможе забезпечити воїнів у зонах бойових дій необхідною літературою, посилить моральний дух та психологічний стан військових (коли вони прочитають особисті звернення у підписах до книги та листівках), осучаснить та розвивати діючі бібліотеки у військових частинах.

Щоб приєднатись до проєкту і відправити книгу українським захисникам, необхідно відвідати один із магазинів-партнерів: «Клуб сімейного дозвілля», КМ БУКС, «Моя книжкова полиця» чи «Сяйво книги», придбати бажану книгу, підписати її, за нагоди додати листівку з побажаннями і залишити на спеціальній поличці у відповідному магазині.

У МКІП запевнили, що “завдяки логістичному партнеру проєкту «Нова пошта» ваша «Книга на фронт» гарантовано дістанеться адресата”.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні запускають проєкт “Інформація без бар’єрів”, який має на меті забезпечити доступ до суспільно значущої інформації для всіх суспільних груп.

Фото: ФБ Олександра Ткаченка

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: В Україні започаткували проєкт «Книга на фронт»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Очолити Українську асоціацію видавців і книгорозповсюджувачів може Артем Біденко

Колишній держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко ймовірно стане президентом Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК). Про це стало відомо з в

Російські письменники принижували українців століттями

Зневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмереж

У Львові хочуть перейменувати вулицю на честь Вікторії Амеліної

У Львові пропонують перейменувати вулицю Аральську на честь української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Деколонізація.Україна».
Команда проєкту

Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймают

Вийшов друкований журнал про культуру й повсякдення Дніпра «Поміж»

В Україні створили друкований журнал «Поміж» про Дніпро та навколо від однойменного незалежного онлайнового видання. Про це повідомила команда медіа на інстаграм-сторінці.
Видання присв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"