В США пройшов конкурс двійників Ернеста Гемінґвея

В США пройшов конкурс двійників Ернеста Гемінґвея

Наприкінці липня на острові Кі-Вест у Флориді, де в 1930-і роки жив і працював Ернест Гемінґвей, пройшов фестиваль двійників письменника. Взяти участь в ньому приїхали 140 осіб. Торік шанувальникам автора не вдалося зібратися через пандемію, тому в цьому році подія пройшла дуже жваво. Про це повідомляє the Guardian.

Всі двійники Гемінґвея схожі на свого кумира статурою, носять його фірмову бороду, а заради фестивалю ще й одяглися однаково: в білі сорочки, штани та червоні берети.

Найкращим двійником визнали 63-річного Зака Тейлора, мешканця штату Джорджія. Він, як і Гемінґвей, захоплюється полюванням і риболовлею. До складу журі входять теж двійники письменника – переможці минулих років.

Конкурс, якому в цьому році виповнилося 40 років, проходить в улюбленому закладі Гемінґвея в Кі-Весті – “Sloppy Joe’s”.

Вперше конкурс двійників був проведений в 1981 році – його організував тодішній керівник ресторану Майкл Волтон як спосіб привабити туристів в Кі-Вест під час літнього міжсезоння. Тоді взяли участь 36 осіб, а суддею був брат Гемінґвея – Лестер.

Це не той конкурс, де перемагає той, хто найбільше схожий на письменника. “Якби Гем прийшов, то перші три роки не зміг би виграти. Ви повинні показати свою довговічність і те, що можете робити внески в стипендіальний фонд. Тоді люди дізнаються про вас і вашу особистість”, – розповів переможець 2018 року “Папа” Майкл Гувер.

В США пройшов конкурс двійників Ернеста Ґемінгвея

Титул “Папа” отримують попередні переможці конкурсу, які утворюють братство біловолосих чоловіків. Разом вони збирають гроші на стипендію двійників Гемінґвея – переважно її видають студентам, які навчаються в коледжі Флорида-Кіс.

Ернест Гемінґвея – класик американської літератури, автор повісті “Старий і море”, а також романів “І сходить сонце” (“Фієста”), “Прощавай, зброє!”, “По кому подзвін”, “Свято, яке завжди з тобою”, збірки оповідань “Сніги Кіліманджаро” та інших творів. У 1961 році у віці 61 року наклав на себе руки у власному будинку в Кетчумі (штат Айдахо).

Оригінал статті на Читомо: В США пройшов конкурс двійників Ернеста Гемінґвея

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"