В очікуванні новинки…

В очікуванні новинки…

В очікуванні новинки…

Привіт, друзі!

“КОХАННЯ ПРОТИ СУБОРДИНАЦІЇ”

Книга завершена і безкоштовна!

❤️УРИВОЧОК:❤️

Каріна стала нишком спостерігати за Денисом. Їй було дуже цікаво побачити, як танцює її молодий начальник. Дівчина швидко переконалася, що на танцмайданчику він тримається дуже впевнено і невимушено. Денис по черзі крутив Вікторію та Світлану Єгорівну, викликаючи оплески інших танцюристів.

— Милуєшся ним? — почула Каріна голос Вероніки над своїм вухом.

— Ким? — зніяковіла дівчина.

— Денисом Олександровичем, звичайно. Він гарно танцює, правда?

— Згодна.

— Діджей обов’язково поставить білий танець. Можеш його запросити.

— Він же начальник.

— Сьогодні він звичайний чоловік. І я думаю, що він був би не проти потанцювати з тобою.

— А я думаю, що йому буде приємніше танцювати з Вікторією Анатоліївною.

— Вона запросить його, навіть не сумнівайся. Але я готова посперечатися… — Вероніка підморгнула Каріні. — Якщо випаде така можливість, то Денис Олександрович запросить першою тебе, а не її.

Діджей немов підслухав слова Вероніки. Весела мелодія закінчилася, змінившись повільною композицією. Дівчата відійшли до краю танцмайданчику. Каріна намагалася не дивитися на Дениса, але боковим зором помітила, що він попрямував у її бік. Від думки, що ось зараз він може дійсно запросити її на танець, у дівчини трохи запаморочилося в голові. Денис наближався до Каріни, йому залишалося пройти всього кілька кроків.

Запрошую до читання!

Не забудьте перевірити, чи підписані ви на мою сторінку на Букнеті (ось ТУТ). Новинка стартує зовсім скоро, не пропустіть! Щиро бажаю кожному з вас мирного неба і спокійних ночей. Перемога все ближче! Бережіть себе та своїх близьких!

Все буде Україна!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: В очікуванні новинки…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"