В очікуванні новинки…

В очікуванні новинки…

В очікуванні новинки…

Привіт, друзі!

“КОХАННЯ ПРОТИ СУБОРДИНАЦІЇ”

Книга завершена і безкоштовна!

❤️УРИВОЧОК:❤️

Каріна стала нишком спостерігати за Денисом. Їй було дуже цікаво побачити, як танцює її молодий начальник. Дівчина швидко переконалася, що на танцмайданчику він тримається дуже впевнено і невимушено. Денис по черзі крутив Вікторію та Світлану Єгорівну, викликаючи оплески інших танцюристів.

— Милуєшся ним? — почула Каріна голос Вероніки над своїм вухом.

— Ким? — зніяковіла дівчина.

— Денисом Олександровичем, звичайно. Він гарно танцює, правда?

— Згодна.

— Діджей обов’язково поставить білий танець. Можеш його запросити.

— Він же начальник.

— Сьогодні він звичайний чоловік. І я думаю, що він був би не проти потанцювати з тобою.

— А я думаю, що йому буде приємніше танцювати з Вікторією Анатоліївною.

— Вона запросить його, навіть не сумнівайся. Але я готова посперечатися… — Вероніка підморгнула Каріні. — Якщо випаде така можливість, то Денис Олександрович запросить першою тебе, а не її.

Діджей немов підслухав слова Вероніки. Весела мелодія закінчилася, змінившись повільною композицією. Дівчата відійшли до краю танцмайданчику. Каріна намагалася не дивитися на Дениса, але боковим зором помітила, що він попрямував у її бік. Від думки, що ось зараз він може дійсно запросити її на танець, у дівчини трохи запаморочилося в голові. Денис наближався до Каріни, йому залишалося пройти всього кілька кроків.

Запрошую до читання!

Не забудьте перевірити, чи підписані ви на мою сторінку на Букнеті (ось ТУТ). Новинка стартує зовсім скоро, не пропустіть! Щиро бажаю кожному з вас мирного неба і спокійних ночей. Перемога все ближче! Бережіть себе та своїх близьких!

Все буде Україна!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: В очікуванні новинки…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"