В Одесі опублікували список об’єктів, які постраждали внаслідок нічної атаки. Який…

В Одесі опублікували список об’єктів, які постраждали внаслідок нічної атаки. Який…

Через обстріл росіян 23 липня в Одесі пошкоджено щонайменше 25 пам’яток архітектури, адже історичний центр міста був внесений до списку ЮНЕСКО.

Про це повідомляє очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

«Росіяни навмисно спрямували свої ракети на історичний центр Одеси, що перебуває під захистом ЮНЕСКО», — наголосив Кіпер.

Список пошкоджених будівель виглядає так:

  • Будинок Чижевича;
  • Будинок Папудової;
  • Будинок Заблудовського;
  • Будинок Гагаріна;
  • Будинок Януша;
  • Будинок Жданової;
  • Будинок Рассель дель Турко;
  • Будинок Масса;
  • Особняк Манук-Бея;
  • Будинок Ковалевського;
  • Будинок Порро;
  • Будинок Машевського.

Мерія міста пообіцяла передати всі матеріали до ЮНЕСКО.

Як повідомляли Українські Новини, у ніч на 23 липня російські окупаційні війська знову атакували Одеську область. Сили протиповітряної оборони знищили 9 із 19 ракет, випущених ворогом.

Зафіксовані руйнування портової інфраструктури, житлових будинків і авто, понівечено Спасо-Преображенський кафедральний собор, є обриви електромереж, по місту утворено декілька вирв. У поліції повідомили про 1 загиблого та 22 поранених.

Зокрема, значних руйнувань зазнав Спасо-Преображенський кафедральний собор. Госпіталізовано охоронця. Одеська єпархія Української православної церкви опублікувала відео з наслідками удару.

Українська православна церква московського патріархату відреагувала на нічний обстріл центру Одеси та руйнування Одеського Преображенського кафедрального собору та назвала дії країни-агресора терористичним актом.

Під час нічого обстрілу в Одесі було серйозно пошкоджено Будинок вчених.

ukranews.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: В Одесі опублікували список об’єктів, які постраждали внаслідок нічної атаки. Який…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — Оновлено

У підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого

На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графіті

У селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов

Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війни

У Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume

У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українською

У музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає

«Жадан і Собаки» випустять благодійний мерч в пам’ять про юну художницю

Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"