В АТБ можна послухати уривки зі Сковороди та отримати чек з його цитатою

В АТБ можна послухати уривки зі Сковороди та отримати чек з його цитатою

До 300-ліття з дня народження Сковороди мережа магазинів АТБ у співпраці з Мінкультом запустила акцію з «передбаченнями»-цитатами філософа на чеках. Про це Читомо повідомили у Держмистецтв.

Протягом двох тижнів усі клієнти мережі магазинів АТБ зможуть доєднатися до святкування 300-ої річниці від дня народження Григорія Сковороди. Під час візиту до будь-якого магазину мережі, усі клієнти можуть почути декілька авдіооповідань Григорія Сковороди, голосом яких став актор Національного театру ім. Івана Франка Віталій Ажнов, а також при отримати чек з персональною цитатою українського мислителя.

 

«Приємно відзначити, що до святкування цьогорічного ювілею видатного українського філософа долучились не лише державні культурні інституції, а й представники бізнесу, які розуміють вагу й значення української культури для сьогоднішнього суспільства. Це говорить про універсальність постаті Сковороди, який давно став символом та фігурою попкультури», — зазначила Галина Григоренко, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України.

 

 

«Цей проєкт особливий. І не тільки тому, що він проходить у такі складні та випробувальні часи для нашої країни. А й тому, що саме через такі проєкти, через усвідомлення національного культурного спадку ми дійсно формуємо успішне, заможне та культурне майбутнє нашої нації та країни», — додав Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

 

Айдентику національного проєкту «Світ Сковороди» розробив переможець мистецького конкурсу МКІП ― комунікаційна агенція Postmen у партнерстві з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем. 

 

Нагадаємо, до дня народження Сковороди в Україні запустили потяг за маршрутом філософа.

 

 

Фото: Держмистецтв

Оригінал статті на Suspilne: В АТБ можна послухати уривки зі Сковороди та отримати чек з його цитатою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За 11 місяців повномасштабної війни росія скоїла понад 470 злочинів проти ЗМІ

Протягом 11 місяців повномасштабної війни Росія вчинила 477 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це свідчать дані моніторингу Інституту масової інформації.
 
Протягом січн

Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську»

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний нагородив письменників Андрія Любку і Євгена Ліра почесними нагрудними знаками «За сприяння війську». Про це вони повідомили у себе на стор

Виходить нова екранізація новели Генрі Джеймса

На Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра стрічки The Beast In The Jungle, знятої за однойменною новелою американо-британського письменника Генрі Джеймса.
 
Над ст

Росія переслідує щонайменше 15 кримських журналістів

Щонайменше 15 журналістів тимчасово окупованого Криму перебувають за ґратами за справами, сфабрикованими за терористичними статтями або статтями про зберігання зброї чи вибухівки. Про ц

У Польщі жінка обікрала бібліотеку на кілька тисяч злотих

У польському місті Жори одна з відвідувачок публічної бібліотеки вкрала книжок на 2000 злотих (понад 17 000 грн). Про це повідомляє портал Gazeta.pl.
 
До поліції міста Жори надійшло де

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"