В Австрії через 99 років знайшли картину Густава Клімта

В Австрії через 99 років знайшли картину Густава Клімта

У Відні знайшли портрет авторства австрійського художника Густава Клімта, який вважали втраченим протягом майже 100 років.

Про це повідомляє ВВС, передає Укрінформ.

Колись портрет належав єврейській родині Лізерів, заможних єврейських промисловців у Відні. На ньому зображена фройляйн Лізер, і востаннє його бачили у 1925 році. Його подальша доля невідома, але сім’я нинішніх власників володіє картиною з 1960-х років.

Юрист із питань мистецтва повідомив австрійським ЗМІ, що вони наразі не знайшли жодних доказів того, що робота була викрадена до або під час Другої світової війни.

Аукціонний дім Im Kinsky оцінює вартість картини у понад 54 мільйони доларів (42 мільйони фунтів стерлінгів) і називає повторне відкриття портрету «сенсацією».

«Картина такої рідкісності, художньої значущості та цінності не була доступна на артринку Центральної Європи протягом десятиліть», — йдеться в заяві Іm Kinsky.

Тепер портрет буде виставлений на аукціон 24 квітня від імені власників і правонаступників сім’ї Лізерів.

Це ґрунтується на Вашингтонських принципах — міжнародній угоді про повернення викрадених нацистами творів мистецтва нащадкам людей, у яких вони були викрадені.

Перед аукціоном картина буде представлена на різних міжнародних виставках, зокрема у Великій Британії, Швейцарії, Німеччині та Гонконзі, повідомили в аукціонному домі.

Мистецтво Клімта в минулому приносило величезні суми на аукціонах. У червні його «Дама з віялом» була продана за 85,3 мільйона фунтів стерлінгів, що зробило її найціннішим витвором мистецтва, коли-небудь проданим на аукціоні в Європі.

Як повідомляв Укрінформ, у бельгійському Антверпені поліція виявила у підвалі одного з будинків картини Пабло Пікассо й Марка Шагала загальною вартістю 900 тисяч доларів, що були викрадені з приватної колекції 14 років тому.

Фото: Auktionshaus im Kinsky GmbH

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: В Австрії через 99 років знайшли картину Густава Клімта

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"