Вітчим мого нареченого. Моя палка новинка!

Вітчим мого нареченого. Моя палка новинка!

Вітчим мого нареченого. Моя палка новинка!

Любі читачі, запрошую вас у свою свіженьку новинку! Книгу про просту дівчину Надію, якій трапився геть не простий чоловік… 

Я була щасливою нареченою, але знайомство з сім’єю нареченого все змінило.
Його матір мене ненавидить, а вітчим, Ігор Горський, хоче, щоб я належала йому.
А ще Ігор – мій начальник, і він ясно дав зрозуміти, що не лишить мене у спокої. Але я не маю права в нього закохуватись.
Адже якщо я не збережу свої таємниці, він може відібрати мою дворічну доньку.

 

Невеличкий відривок, що допоможе вам зрозуміти, про що ж книга: 

– Справді, ми ж уже все вирішили, – кивнув Вадим. – Ходімо скоріше.
Його матір рішуче закрокувала вперед, забувши на час про кульгавість, і Забєлін тримався зовсім близько до неї. Я так і лишилась посеред саду з Ігорем, наче про нас забули.
Повернувшись, щоб піти слідом за нареченим, я буквально налетіла на Горського. Той міцно стиснув мої плечі і зазирнув мені в обличчя; його зелені очі вивчали мої риси з якоюсь дивовижною жагою, і мені знову стало не по собі.
– Щось не так? – уточнила я.
– Все так, Надю, – протягнув він. – Але в цій сімейці ти завжди відчуватимеш себе зайвою.
Я спробувала вивільнитись, та він тримав міцно.
– Розумію, – нарешті промовила я, намагаючись лишитись максимально спокійною, – що не подобаюсь вам, але це наша з Вадимом справа, і…
– О, ні, – Горський щиро посміхнувся. – Мені якраз ти дуже подобаєшся, – його долоні ще міцніше, майже до болю стиснули мої плечі. – Ти чудова, Надю, – він промовив моє ім’я, наче пробуючи його на смак. – І тобі точно не місце поруч з таким, як Вадим. І з такою, як Ксенія, також.
– Дозвольте мені вирішувати самій, – твердо промовила я.
– Вирішуй, – розсміявся Ігор. – У тебе є кілька тижнів, доки ти не станеш моєю підлеглою. А тоді тобі доведеться прислухатись до думки безпосереднього начальства.
Я смикнула плечем, нарешті розриваючи з ним тактильний контакт, і твердо вимовила:
– Боюсь, цього ніколи не трапиться. Я не працюватиму у вас, Ігоре.
Розуміючи, що безбожно відстала, я поспішила доріжкою до будинку, але йшла недостатньо швидко, щоб не почути те, що Ігор кинув мені в спину:
– Якщо ти хотіла самостійно приймати рішення, то обрала не ту родину!  

Читати тут!

Оригінал статті на Букнет: Вітчим мого нареченого. Моя палка новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"