Вітаю зі святом та трішки спойлерів до нової глави

Вітаю зі святом та трішки спойлерів до нової глави

Вітаю зі святом та трішки спойлерів до нової глави

Усіх вітаю ฅ • ω • ฅ

Хочеться кожного привітати зі святом, тож про творчість пізніше. 

Сьогодні найважливіший день для кожного з нас. Ми переживаємо важкі часи, але незважаючи ні на що ми продовжуємо жити, творити, долати й кохати. Бо ми є українці. Сильні, мужні, нездоланні, незалежні, ми єдина родина. Нехай же синьо-жовтий прапор майоріє від заходу до сходу, з півночі до півдня.

«…В ріднім краю панувати не дамо нікому,

Чорне море ще всміхнеться, дід-Дніпро зрадіє, …»

 

Слава Україні ♡

 

 

Повернемось до новин книги. Я планувала викладку нового розділу сьогодні, але не встигла її перевірити. Вибачте. Новий розділ буде 26.08 рівно о 00:20 за київським часом. Тож чекайте, а поки, що ділюся спойлером. Хто не хоче його читати, гортайте нижче.

 

 

Люк вентиляційної шахти відсунувся. Спочатку звідти показалася одна рука, потім інша. Ламаними рухами, вона, ніби сороконіжка, виповзала зі свого сховища. Кістки хрустіли й щоразу ламалися, руки викручувалися в різні боки. Будь-яка людина на її місці вже б давно закричала від болю, але не темна. Вона видерлася на стелю. Її важке дихання пронизувало повітря і створювало жахливий хрип. Здавалося, ніби вона задихається. Розчепіривши пальці рук, вона нігтями почала дряпати стелю. Скрипучий звук закладав вуха людей. Вони негайно покидали приміщення, але не Кас. Йому нічого не загрожувало.

 

 

Читати тут ♡

Мур

 

Оригінал статті на Букнет: Вітаю зі святом та трішки спойлерів до нової глави

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"