Вітаю зі святом, дарую новий розділ і ще дещо…

Вітаю зі святом, дарую новий розділ і ще дещо…

Вітаю зі святом, дарую новий розділ і ще дещо…

Вітаю, дорогі читачі! Хочу привітати вас зі святом Святої Трійці!

“Реакція чоловіка була непередбачувана. Він різко вхопив його за лацкани дорогого піджака і підняв у повітря. Мене охопив шок.

– Щоб я більше не бачив тебе біля неї! Ти мене зрозумів? – він не кричав – гарчав, як скаженний звір. Лютував дико і грізно. Я таким його не бачила ніколи.

– Ти божевільний? Ми просто вечеряли. Постав мене на землю, поки я прошу по-хорошому, – Назар говорив впевнено не зважаючи на свій підвішений стан. Хлопець його не боявся, а я – дуже.

– Льош, справді. Відпусти його. Ти чого? – я спробувала його зупинити, але було марно. Він навіть не глянув в мою сторону.

– З тобою ми поговоримо пізніше, – промовив так холодно, що я мало не вкрилася кригою. – Ти мене зрозумів? – знову звернувся до своєї жертви спопеляючи карими очима.”

А ще подарунки:

Вибухова парочка qTXA0waz

Не відпущу SDB983zb

За твоєю спиною no5zIjxU

                              SUbx7AOB

                              yWtcZO-c

 

Оригінал статті на Букнет: Вітаю зі святом, дарую новий розділ і ще дещо…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"