Вітаю, вас, мої любі читачі!

Вітаю, вас, мої любі читачі!

Вітаю, вас, мої любі читачі!

Рада бачити вас. Для початку хотілося б розповісти трішки про себе. В кожного з нас, можливо, є хобі від якого важко відірватися. Ось для мене хобі з недавніх пір – це писати нові історії. Раніше, ще з дитинства, я лише фантазувала. Потім дуже любила писати вірші й ще маленькою дівчинкою раділа, що мої вірші, нарешті, опублікували. Стоячи поряд ще з однією, дурепою як і я, дійсно дуже раділа що якийсь сивий бородатий дядько отримує нагороду за нас. Адже в нього були зв’язки, яких багатьом навіть за все життя не досягти. Але річ зараз не про це. До недавнього часу взагалі тільки читала усілякі історії, більше і не згадуючи про подібну творчість. Потім зрозуміла, що не можу заснути поки щось перед сном не нафантазую. Така собі казочка перед сном для великої дівчинки.
Ще рік тому вирішила, що для мене вигадана історія це як дихання! Звичайно ж мене надихнули до написання більшість дуже хороших авторів. Творчість яких я з захопленням читала, краще навіть сказати – проковтувала. Трішки пізніше, розповім вам про цих майстрів написання. Можливо, мені ніколи не стати такою як вони, але досвід надходить з часом.
Впевнена, що кожен з нас мав, чи має свою особисту мрію і крокує до неї. В когось це виходить досить незграбно, хтось крокує великими кроками. Ми всі переважно, мрійники. Але з неба нічого не падає треба вставати і йти до мрії. Підійматися, якщо впав та далі крокувати.
Дуже хотілося б прочитати в цьому блозі що саме, тебе, цікавить мій читачу. Можливо, у вашому житті також бували неприємні моменти, або у вас щось не виходило.
Ось такий незграбний, перший, у моєму житті блог вийшов. Сподіваюсь, що не останній. Історії планую і надалі писати, країну не збираюся покидати(тому все може статися).
Буду дуже вдячна за ваші кометарі що до особистого захоплення. До нової зустрічі, в історіях також!)

Оригінал статті на Букнет: Вітаю, вас, мої любі читачі!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"