Вітаю, вас, мої любі читачі!

Вітаю, вас, мої любі читачі!

Вітаю, вас, мої любі читачі!

Рада бачити вас. Для початку хотілося б розповісти трішки про себе. В кожного з нас, можливо, є хобі від якого важко відірватися. Ось для мене хобі з недавніх пір – це писати нові історії. Раніше, ще з дитинства, я лише фантазувала. Потім дуже любила писати вірші й ще маленькою дівчинкою раділа, що мої вірші, нарешті, опублікували. Стоячи поряд ще з однією, дурепою як і я, дійсно дуже раділа що якийсь сивий бородатий дядько отримує нагороду за нас. Адже в нього були зв’язки, яких багатьом навіть за все життя не досягти. Але річ зараз не про це. До недавнього часу взагалі тільки читала усілякі історії, більше і не згадуючи про подібну творчість. Потім зрозуміла, що не можу заснути поки щось перед сном не нафантазую. Така собі казочка перед сном для великої дівчинки.
Ще рік тому вирішила, що для мене вигадана історія це як дихання! Звичайно ж мене надихнули до написання більшість дуже хороших авторів. Творчість яких я з захопленням читала, краще навіть сказати – проковтувала. Трішки пізніше, розповім вам про цих майстрів написання. Можливо, мені ніколи не стати такою як вони, але досвід надходить з часом.
Впевнена, що кожен з нас мав, чи має свою особисту мрію і крокує до неї. В когось це виходить досить незграбно, хтось крокує великими кроками. Ми всі переважно, мрійники. Але з неба нічого не падає треба вставати і йти до мрії. Підійматися, якщо впав та далі крокувати.
Дуже хотілося б прочитати в цьому блозі що саме, тебе, цікавить мій читачу. Можливо, у вашому житті також бували неприємні моменти, або у вас щось не виходило.
Ось такий незграбний, перший, у моєму житті блог вийшов. Сподіваюсь, що не останній. Історії планую і надалі писати, країну не збираюся покидати(тому все може статися).
Буду дуже вдячна за ваші кометарі що до особистого захоплення. До нової зустрічі, в історіях також!)

Оригінал статті на Букнет: Вітаю, вас, мої любі читачі!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"