Вітання від нової авторки! Подорожувати будемо?

Вітання від нової авторки! Подорожувати будемо?

Вітання від нової авторки! Подорожувати будемо?

Вітаю всіх авторів і читачів Букнету!

Я прийшла на Букнет розповідати свої історії і перша з них вже готова. Ділюсь тут своєю книгою “Записки мандрівниці” , в якій розповідаю про власні подорожі Україною, здійснені у 2018-2020 рр. Так, я мандрівниця! Відвідала й побачила чимало: море, гори, пустелю, фортеці й каньони, міста й містечка – й отримала неймовірну кількість вражень від краси моєї Батьківщини! В своїй книзі цим і ділюсь.

Я переконана (бо бачила це на власні очі!), що моя Україна – чудова! Вірю в те, що одного дня всі українці прокинуться від одного слова “Перемога!” і тоді ми всі знову зможемо подорожувати і досліджувати свою країну! Поки ж пропоную читачам зануритись у пригоди минулого, піднятись зі мною на найменшу та найвищу вершину Карпат, побувати на морі восени, вразитись від пустельної тиші, пройти десятки кілометрів пішки і проїхати сотні залізницею, подорожувати наодинці і в компанії, побувати в добре знаних і ще незнайомих місцях.

Сподіваюсь, що кожен читач знайде в моїй книзі для себе щось особливе. Можливо, ви зможете прогулятись зі мною вулицями рідного міста)) Та ще краще, якщо хоч одне слово надихне вас на дослідження – свого села, міста і країни. Так, зараз не найкращий час для подорожей. Але мріяти ніхто не забороняє!

Отож, запрошую вас до подорожей Україною! Буду щиро вдячна за ваші коментарі та підтримку. Мріймо, подорожуймо і будьмо разом! Перемога за нами!

 

P. S.

Книга “Записки мандрівниці” вже завершена. Написала її ще минулого року. Тепер публікую її частинами, щоб читачі встигали читати. Передмова, інформація про авторку та перші 4 розділи опубліковано 16 квітня. Наступні розділи публікуватиму щодня двічі на день. Рекомендую прочитати передмову, інформацію про авторку та розділ “До 2018, або роки становлення #люмандрівниця”, щоб розуміти хто я (авторка-мандрівниця) і чому подорожі відбуваються саме таким чином. Наступні ж розділи можна читати в тому порядку, який подобається Вам, адже кожна історія – це окрема подорож, пов’язана тільки авторськими враженнями та спогадами від попередніх. Окремо варто звернути увагу на розділи-роки (2018, 2019, 2020), в яких списком подано перелік тих міст і місць, які я відвідала того року. Це допоможе Вам зорієнтуватись в оповіді та вкаже на більш цікаві (саме для Вас) історії. В будь-якому разі,

дякую за підтримку і бережіть себе!

 

Оригінал статті на Букнет: Вітання від нової авторки! Подорожувати будемо?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"