Вірші Емінеску на екрані смартфона: у Чернівцях презентували застосунок
![Вірші Емінеску на екрані смартфона: у Чернівцях презентували застосунок Вірші Емінеску на екрані смартфона: у Чернівцях презентували застосунок](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/400x1.78/8155989f077f209d.jpg)
У Чернівцях створили застосунок, у якому вірші поета Міхая Емінеску з’являються на екрані смартфону в доданій реальності. Поезія начитана українською та румунською мовами.
Застосунок презентували до Дня музеїв у садибі Арона Пумнула, де планують створити літературно-меморіальний музей Міхая Емінеску. Щоб прочитати вірші, треба зайти на сайт та увімкнути камеру.
Проєкт за грантові гроші реалізувала організація “Лабораторія культурних досліджень”.
Оригінал статті на Читомо: Вірші Емінеску на екрані смартфона: у Чернівцях презентували застосунок
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.