Він зажадав не ту дівчину (смачний уровок)
![Він зажадав не ту дівчину (смачний уровок) Він зажадав не ту дівчину (смачний уровок)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600958483_6556078.jpg)
Він зажадав не ту дівчину (смачний уровок)
Вітаю, мої любі читачі!
Ні, це не аноташка до книги.
І не обкладинка до гарячої новинки “Вб’ю за неї”
ЇЇ ви вже бачили.
Це дещо краще – смачний уровочок прямо із тексту!
ПРОСТО ІЗ ПЕЧІ
А тоді серед братків я помітив цю дівку. Красива, соковита, завидна блондинка з макіяжем. Вона привертала увагу ліпше яскравих білбордів, неонових вивісок. Я реально залип і не подавав активності секунд п’ять, коли не більше.
— Гей, Молоток! — вдарив мене Звір по щоці, щоб повернути до реальності. — Ти куди це зник, друже?! Чого ти хочеш — чим тебе порадувати за шоу?
— Хочу її. — Після цих слів Звір озирнувся і побачив те, що бачив я. — Хочу он ту дівку.
Я казав це по факту жартома. Був на підйомі, у крові вирував адреналін. Хотілося підійти і цмокнути ці пухкенькі губи. Як слід ухопити за дупцю і підняти на руки з поцілунком. Я ж переможець. А переможцю належать трофеї. Краще за цей трофей точно не знайти. Але хто вона така, коли стояла тут — біля Звіра?
— Ха-ха-ха! — реготав Король. — Хочеш її — хочеш мою Віку-Вікторію?!
— Вікторія — значить “Перемога”. Хіба ж я не переможець у двобої?
— Чоловіче, ця Вікторія — моя.
Обличчя Звіра швидко змінювалося. Вилиці нервово рухалися, мов жорна. Він плескав мене по плечу і якось дивно поглядав на своїх посіпак. Здавалося, він виношував у голові наказ вбити мене за це прохання — подарувати його кралю. Цю дівчину за його спиною. Вона дивилась на мене і посміхалася краєчком губ. Така колка холодна усмішка. Наче знала, що ранку я вже не побачу. І витівка з трофеєм була дурною.
— А якщо я відіб’ю її в тебе?
Щоб дізнатися, чим закінчилася розмова брутальних чоловіків – тиснемо на ГАРНУ КАРТИНКУ (арт) вище або ж просто на ЦЕЙ НАПИС (читати книгу)
Оригінал статті на Букнет: Він зажадав не ту дівчину (смачний уровок)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.