Вільна обкладинка
![Вільна обкладинка Вільна обкладинка](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1561804127_145074.jpg)
Вільна обкладинка
Оформлення книги є невід’ємною частиною вдалих продажів і залучення нових читачів.
І я з радістю допоможу Вам візуально оформити вашу книгу і здійснити ваші задуми.
Обкладинки виконую тільки з ЛІЦЕНЗІЙНОГО матеріалу.
Шрифти, Їхній колір підбираю індивідуально, відповідно до імені автора і назви.
Окрім обкладинок, виконую на замолення:
– Колажі;
– Постер;
– Рекламні банера (букнет, гугл);
– Оформлення співтовариств або груп.
Ціна залежить від об’єму роботи та ціни стокових матеріалів.
Для вашої уваги надаю вільну обкладинку! =)
З приводу придбання писати мені писати в особисті повідомлення у ТЕЛЕГРАМІ.
Оригінал статті на Букнет: Вільна обкладинка
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.