Військовий київської бригади тероборони став героєм колажу французької художниці

Військовий київської бригади тероборони став героєм колажу французької художниці

Мисткиня створює цифрові колажі з відомих картин та українських фотографій воєнного часу.

Художниця Фанні Лешевальє (Fanny Lechevalier) із Франції поєднує героїв та сюжети відомих картин та фотографій про війну в Україні.

В одній із робіт бійці 112 Бригади територіальної оборони міста Києва помітили свого побратима.

«Французька художниця Фанні Лешевальє випустила серію картин, присвячених війні в Україні. У такий спосіб мисткиня підтримує український народ. Герой однієї з робіт художниці — боєць нашої 112 бригади територіальної оборони ЗСУ. Дякуємо за підтримку!», — зазначають у бригаді.

Так, мадам Морто з картини Альфреда Еміля-Леопольда Стевенса «Нерішучість» стала коханою українського захисника. Оригінальне фото було знято 21 квітня у Києві на Майдані Незалежності. Пара розповіла, що останні п’ять років вони разом, але майже два місяці не бачилися з початку війни.

Усі роботи художниця публікує у своєму Instagram та пояснює обставини, про які вони розповідають.

Мане і Бахмут. Колаж: Фанні Лешевальє

Окремо показує оригінальні картини та фотографії, з яких створено колажі, наприклад, «Бар у Фолі-Бержер» Едварда Мане — це сюжет з містечка Бахмут, що перебуває на лінії фронту. Військові прийшли купити пиріжки у кіоску, який працює попри все.

Мабуть, усім українцям відома історія із шафкою з Бородянки — вона стала символом незламності. Цей сюжет художниця доповнила «Молочницею» Яна Вермеєра.

Скульптура американського майстра французького походження Армана «Long Term Parking» (Довгострокова парковка), що встановлена у 1982 році у передмісті Парижа, доповнена ілюстрацією з кладовища знищених автомобілів у Ірпені. Арман для свого твору використав 60 авто і його «вежа» сягнула 15 метрів. У передмісті Києва кількість розстріляних та спалених російськими окупантами автомобілів сягає декількох сотень.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»

Чільне фото — Мадам Морто у реаліях війни

vechirniy.kyiv.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Військовий київської бригади тероборони став героєм колажу французької художниці

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"