Військовий київської бригади тероборони став героєм колажу французької художниці
![Військовий київської бригади тероборони став героєм колажу французької художниці Військовий київської бригади тероборони став героєм колажу французької художниці](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_4-1-696x430.jpg)
Мисткиня створює цифрові колажі з відомих картин та українських фотографій воєнного часу.
Художниця Фанні Лешевальє (Fanny Lechevalier) із Франції поєднує героїв та сюжети відомих картин та фотографій про війну в Україні.
В одній із робіт бійці 112 Бригади територіальної оборони міста Києва помітили свого побратима.
«Французька художниця Фанні Лешевальє випустила серію картин, присвячених війні в Україні. У такий спосіб мисткиня підтримує український народ. Герой однієї з робіт художниці — боєць нашої 112 бригади територіальної оборони ЗСУ. Дякуємо за підтримку!», — зазначають у бригаді.
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/03/291999247_1489043461513244_7975609646580981491_n-1.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/03/288227601_159988213232405_6286338598526190377_n800x800.jpg)
Так, мадам Морто з картини Альфреда Еміля-Леопольда Стевенса «Нерішучість» стала коханою українського захисника. Оригінальне фото було знято 21 квітня у Києві на Майдані Незалежності. Пара розповіла, що останні п’ять років вони разом, але майже два місяці не бачилися з початку війни.
Усі роботи художниця публікує у своєму Instagram та пояснює обставини, про які вони розповідають.
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/03/291562080_5587470504631320_2671905573458424747_n.jpg)
Окремо показує оригінальні картини та фотографії, з яких створено колажі, наприклад, «Бар у Фолі-Бержер» Едварда Мане — це сюжет з містечка Бахмут, що перебуває на лінії фронту. Військові прийшли купити пиріжки у кіоску, який працює попри все.
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/03/277944561_153336140498193_1068653504139085683_n800x800.jpg)
Мабуть, усім українцям відома історія із шафкою з Бородянки — вона стала символом незламності. Цей сюжет художниця доповнила «Молочницею» Яна Вермеєра.
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/03/05d4a7b9cf654d3b840ff824bc34f1d4.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/03/abgaywjszhg.jpg)
Скульптура американського майстра французького походження Армана «Long Term Parking» (Довгострокова парковка), що встановлена у 1982 році у передмісті Парижа, доповнена ілюстрацією з кладовища знищених автомобілів у Ірпені. Арман для свого твору використав 60 авто і його «вежа» сягнула 15 метрів. У передмісті Києва кількість розстріляних та спалених російськими окупантами автомобілів сягає декількох сотень.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Чільне фото — Мадам Морто у реаліях війни
Оригінал статті на НСПУ: Військовий київської бригади тероборони став героєм колажу французької художниці
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.