Війна, блокнот, ручка…

Війна, блокнот, ручка…

Війна, блокнот, ручка…

Нещодавно перевідкрив для себе такі письменницькі інструменти, як блокнот і ручку.
Колись, в стародавні часи доінтернет епоху, це було звичайною справою. Вірші, якісь роздуми, плани, особисті щоденники та все інше, що тільки потрібно було записувати, записувалось у блокнотах. У мене досі ціла тумба книжкової шафи завалена різнокаліберними записничками, зошитами, планерами списаними дрібненьким акуратним почерком.
Але потім якось непомітно вся моя писанина перебралась в комп’ютер. Нові блокноти за звичкою час від часу ще купувались, але так і залишались невикористаними (2 – 5 неповних аркушів можна не враховувати).
Ще згодом коли я раптом (несподівано навіть для самого себе) взявся писати досить великий прозовий твір вся моя творчість швидко перекочувала в інтернет. Особливо подобалась можливість доступу до своїх текстів як з домашнього комп’ютера, так і з мобільника.
Та все змінила війна.
Ні, я не проживаю в зоні бойових дій. У мене як і раніше є комп’ютер і телефон, є стабільний доступ до інтернету. Але через втрату частини доходу та здорожчання проїзду мені довелось змінити транспорт з автобуса на поїзд (так майже вдвічі дешевше).
Зате тепер я приїжджаю на роботу за дві години до відкриття офісу, сідаю в тихому порожньому коридорі за стіл для клієнтів, дістаю ручку, блокнот і віддаюсь письму.
Ранкові години, тиша, блокнот, ручка і паперовий стаканчик з гарячою кавою створюють неперевершену творчу атмосферу.
Я вже навіть не встигаю ввечорі всі свої ранкові записи опрацювати-відредагувати та перенести в інтернет.

Оригінал статті на Букнет: Війна, блокнот, ручка…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"