Візуал книги + знижка))
![Візуал книги + знижка)) Візуал книги + знижка))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1532354870_854923.jpg)
Візуал книги + знижка))
Привіт усім красуням-читачкам)))
Також нагадаю, що сьогодні на вас чекає смачне оновлення Нареченої для Святого
Не пропустіть))
А ще сьогодні знижка на смачну історію Шторм – лише 44 грн
Анотація до книги “Шторм”
Даніель Шторм – небезпечний, харизматичний, владний та жорсткий чоловік. Він не звик, щоб йому відмовляли. Він не звик, щоб хтось не хотів йому догодити. Він не звик, що хтось може сказати йому “ні”. Але я сказала і саме цим викликала шторм на свою голову. Чоловік зробив усе, аби принизити мене, помститися за мою відмову. Ненависть. Вогонь. Лід. Бажання. Повне підкорення. Все це стало моїм життям через нього… Але я буду пручатися, я буду воювати за себе. Я буду намагатися не здатися…
Коментарі від читачів, щоб ви зрозуміли чи хочеться зазирати на сторінки книги:
12.06.2022, 23:28:28
Дуже-дуже захоплююче!!!! Скажіть чи є книги у паперовому варіанті?
Luba B
27.04.2022, 10:00:07
Описати емоції ,просто бракує слів.Вони наймовірної,вони зашкалюють.Книга наймовіна ,герої просто супер супер.Успіхів натхнення вам!!!!
Kate Mag
30.01.2022, 09:07:40
Дякую за книгу! Незвично, правильно, інтригуюче та з присмаком спокуси – ось якою для мене була історія Даніеля та Каріни. Історія кохання, що почалось з відмови, відмови – що почалась з бажання… Натхнення!
Оксана Тарас
09.10.2021, 20:34:56
Моя люба Королево поганців! Ух!!!! Який крутий фінал! Я аж перечитала! І розплакалася…. Чомусь мене так зачепило…. Знаю, що під час написання були різні емоції. Бісив Шторм, дратувала Каріна, збивав з пантелику ураган, заспокоював і розпалював вогонь танець. Всього було по трошки, але… Кохання, пристрасть, захист, спокій оце все було неймовірним! Дякую тобі за ще одного улюбленця. Його прототип – це love)))). Дякую, що подарувала їм сім’ю. п.с. план- капкан спрацював))))). Дякую за шторм емоцій! Радію, що вони разом щасливі, попри всі обставини. Люблю і обнімаю міцно. Бажаю натхнення і позитивних емоцій. Кохання й пристрасті. Тепла і затишку в коханих обіймах. Цьомаю і до зустрічі в нових історіях!))))))
Нагадаю, що кошти отримані з продажу акційних книг йдуть на допомогу ЗСУ! Тож ви не просто купуєте книгу та емоції, досвід й кайф, ви наближаєте нашу перемогу)))
Також сьогодні знижки колег:
Та єдина, яку він шукав
Нахаба в моєму будинку
Обіцяю не відпущу ніколи
Оригінал статті на Букнет: Візуал книги + знижка))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.