Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” :)

Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” :)

Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” 🙂

Вітаю, дорогі читачі! Дякую за ваші лайки та відгуки до моїх історій! Це дуже надихає і мотивує на творчий процес)) Я вже публікувала візуалізацію до своєї першої книги на Букнет. А цього разу хочу поділитися з вами візуалізацією героїв «Вартових Міста Каштанів»)) Я виконала його у так званій “естетиці персонажа”. Це коли підбирається не тільки зовнішній вигляд героя, а й пов’язані з ним образи, асоціації чи речі. Сподіваюся, вам сподобається))

Головна героїня Ярина Чумак

 

Вартовий Дар Вогнерукий

 

Мавка Іва

 

Вартовий Зорян Сяючий

 

Одна з антагоністів історії Невтішна діва

 

До речі, на КВА (Київську Академію Відьом) мене надихнув Дім з Химерами Городецького. Взагалі-то цей дім надихнув мене на образ цілого міста (Академія Міста Химер), однак і тут, коли описувала штаб-квартиру Вартових, я думала про цей чарівний і загадковий будинок.

Сподіваюся, вам сподобалася підбірка)) Попереду головних героїв чекають ще більші небезпеки і таємниці. І ще, звісно, кохання)))

 

Оригінал статті на Букнет: Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"