Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” :)

Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” :)

Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” 🙂

Вітаю, дорогі читачі! Дякую за ваші лайки та відгуки до моїх історій! Це дуже надихає і мотивує на творчий процес)) Я вже публікувала візуалізацію до своєї першої книги на Букнет. А цього разу хочу поділитися з вами візуалізацією героїв «Вартових Міста Каштанів»)) Я виконала його у так званій “естетиці персонажа”. Це коли підбирається не тільки зовнішній вигляд героя, а й пов’язані з ним образи, асоціації чи речі. Сподіваюся, вам сподобається))

Головна героїня Ярина Чумак

 

Вартовий Дар Вогнерукий

 

Мавка Іва

 

Вартовий Зорян Сяючий

 

Одна з антагоністів історії Невтішна діва

 

До речі, на КВА (Київську Академію Відьом) мене надихнув Дім з Химерами Городецького. Взагалі-то цей дім надихнув мене на образ цілого міста (Академія Міста Химер), однак і тут, коли описувала штаб-квартиру Вартових, я думала про цей чарівний і загадковий будинок.

Сподіваюся, вам сподобалася підбірка)) Попереду головних героїв чекають ще більші небезпеки і таємниці. І ще, звісно, кохання)))

 

Оригінал статті на Букнет: Візуалізація до “Вартових Міста Каштанів” :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"