Від неговіркого автора

Від неговіркого автора
Як починається мій день? Дзвонить будильник о 6.30, збираюся на роботу, готую сніданок, збираю дітей кого до школи, кого до дитсадочка. О 7.40 вибігаю з дому.
Лише пізно ввечері я можу сісти за комп’ютер, щоб попрацювати над черговим розділом книги. А також написати щось на своїх сторінках у соцмережах чи створити блог. Часом цей процес може тривати до першої чи другої ночі. Іноді не дописую і засинаю з телефоном у руці))
Коли випадає вільна хвилинка ( чекаю в черзі, п’ю каву, їду в транспорті) перш за все заглядаю на Букнет. Маю принцип – на коментарі відповідати відразу, адже знаю, як це важливо для читачів – мати зворотній зв’язок.
Але, повірте, при такому насиченому графіку я просто фізично не можу писати довгі звернення та коментарі. Думаю, що мої постійні читачі за це не ображаються)) А хто шукає перш за все спілкування з автором… можливо, розчарується в мені через небагатослівність. Але я підозрюю. що й мої твори вам не зайдуть. Ми просто “на різних хвилях” – і це не добре, й не погано))
У кожного з нас, письменників, свій стиль і своя аудиторія. Без власної, не “передертої” з когось із популярніших авторів манери спілкування – ми лише копії тих, кого хочемо наслідувати. Ми можемо мати багато читачів та заробляти чимало грошей, але залишатися все ж чиїмось “літературним близнюком”.
Головне – це наші твори. У них має бути якась “родзинка”, щось своє, особливе, неповторне, вони мають зачіпати струни душі читача. Якщо цього немає – жодні славослов’я на адресу читачів та “квітчасті” подяки за кожен коментар не зроблять вас справжнім письменником.
Для чого я це все пишу? Навіть не знаю.
Просто захотілося трохи пофілософствувати))
Оригінал статті на Букнет: Від неговіркого автора
Блог
Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для УкраїниОдин з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни
У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія СковородиМаркетплейс українських брендів «Всі. Свої» разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов
Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к
Американський словник назвав головне слово 2023 рокуУкладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем
Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.