Від неговіркого автора

Від неговіркого автора

Від неговіркого автора

Як починається мій день? Дзвонить будильник о 6.30, збираюся на роботу, готую сніданок, збираю дітей кого до школи, кого до дитсадочка. О 7.40 вибігаю з дому.

Лише пізно ввечері я можу сісти за комп’ютер, щоб попрацювати над черговим розділом книги. А також написати щось на своїх сторінках у соцмережах чи створити блог. Часом цей процес може тривати до першої чи другої ночі. Іноді не дописую і засинаю з телефоном у руці))

Коли випадає вільна хвилинка ( чекаю в черзі, п’ю каву, їду в транспорті) перш за все заглядаю на Букнет. Маю принцип – на коментарі відповідати відразу, адже знаю, як це важливо для читачів – мати зворотній зв’язок.

Але, повірте, при такому насиченому графіку я просто фізично не можу писати довгі звернення та коментарі. Думаю, що мої постійні читачі за це не ображаються)) А хто шукає перш за все спілкування з автором… можливо, розчарується в мені через небагатослівність. Але я підозрюю. що й мої твори вам не зайдуть. Ми просто “на різних хвилях” – і це не добре, й не погано))

У кожного з нас, письменників,  свій стиль і своя аудиторія. Без власної, не “передертої” з когось із популярніших авторів манери спілкування – ми лише копії тих, кого хочемо наслідувати. Ми можемо мати багато читачів та заробляти чимало грошей, але залишатися все ж чиїмось “літературним близнюком”.

Головне – це наші твори. У них має бути якась “родзинка”, щось своє, особливе, неповторне, вони мають зачіпати струни душі читача. Якщо цього немає – жодні славослов’я на адресу читачів та “квітчасті” подяки за кожен коментар не зроблять вас справжнім письменником.  

Для чого я це все пишу? Навіть не знаю.

Просто захотілося трохи пофілософствувати))

 

Оригінал статті на Букнет: Від неговіркого автора

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"