Відьмина служба підтримки. Ілюстрація.

Відьмина служба підтримки. Ілюстрація.

Відьмина служба підтримки. Ілюстрація.

Читати тут
 

«Ось Дана Василівна сиділа в кущах і виглядала молоду дівчину. Ось, вона стрепенулась від чужих рук і полетіла додолу разом із симпатичним дідусем. А далі…

Ніч. На небі сяяли яскраві зірки. З дерев повільно падало осіннє листя, під лайку парочки стариганів, котрі  застрягли на землі через заболілі спини.

— Ах ти, пика хамелеонна, думав, я тебе не впізнаю під цією маскою?! Викупи! Я твою вставну щелепу впізнаю з тисячі! – правий хук спробував через голову долетіти до бороди старого, але влучив у чоло. Обидва буркуни застогнали від болю і втихомирилися. Далі йшли в хід тільки слова та пихтіння.

—Та якби я не проколовся зараз, ти б так і пускала слини на сусідські вуса!

— У нього хоч справжні вуса, не те що твої, — хмикнула бабуся.

— А що ти маєш проти того, що я не колюся?

— Та краще б ти коловся, ніж проколювався на завданнях! Я ж на тебе витратила найкращі роки розвідки! І що я отримала за це? Звільнення через недометаморфа, який на завданні цілувався з моєю копією і навіть не зміг нас розрізнити!

— Та вона мені як у коханні зізналася, я весь розум і втратив! Від тебе ж не дочекаєшся, бач, яка горда! Хоч би раз зізналася, що любиш, а не дивилася нишком на всяких хричів вусатих! Виловлю всіх в окрузі та побрию, щоб ти не любувалася ними!

— А давай! Виловиш і зізнаюся! Що, духу не вистачає? Чай не дівок цілувати, мізками думати треба!

— Баб Дань! Що з вами??? – скрикнула та сама дівчина, підбігаючи до парочки. – На вас напав цей мужлан?

Катя кинулася до бабусі, підіймати, але зрозуміла, що діла не буде. Та стогнала і пихкала, скаржачись про безглузді витівки всяких хамелеонів.

Мить, і мене викинуло зі спогадів у реальність. Я дивилася на щасливу Дану Василівну і зрозуміла, що вона недаремно сьогодні причепурилася  й одягнула сукню. Хоч вона  і була вкрай екстравагантна, але цілком могла виявитися святковою.

— Як ви гадаєте, він справді зможе поголити всіх чоловіків в окрузі? – хитро уточнила.

— Вже»

 

Оригінал статті на Букнет: Відьмина служба підтримки. Ілюстрація.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"