Відьмина служба кол-центру. Прода.
![Відьмина служба кол-центру. Прода. Відьмина служба кол-центру. Прода.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1660660261_9915783.jpg)
Відьмина служба кол-центру. Прода.
Сьогодні додала новий розділ на “Відьмину службу кол-центру”. І от в мене виникло таке собі питання. Як ви ставитесь до пробудження посеред ночі поцілунками?) Що обрали б? Сон чи поцілунок? Я б точно обрала сон) Недосипання це та ще весела штука.
— Усе, що я подумаю чи скажу на нервах може стати реальністю. Дещо на короткий час, дещо може протриматись довше. І я не можу це відмінити ніяк.
— Виходить, найближчим часом…?
— Так, я твій чортовий будильник. Хоча я сподіваюсь, що це була разова акція тортур поцілунками, – буркотіла, не знаючи куди дітись від сорому.
Оригінал статті на Букнет: Відьмина служба кол-центру. Прода.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.