“Відьма та Декан”: анонс 16 розділу та візуал

“Відьма та Декан”: анонс 16 розділу та візуал

“Відьма та Декан”: анонс 16 розділу та візуал

Ми посередині між Великоднем і Трійцею, а у Батавії наближається Різдво. Зробила візуал із серії “самій подобається” 🙂

❤️❤️❤️

І тут Стах збісилася. Вона різко встала з-за столу і кивнула в бік службових дверей.

— На два слова, докторе Ван Раппарде.

Вона вискочила у внутрішній двір. Дмухнув порив вітру, який раптово приніс з собою подих морозу. Ольга пересмикнулася і обхопила себе руками. Як тільки двері щільно закрилися, Стах розвернулася до декана.

— Послухайте мене уважно. Між нами лежить прірва. Ви — пещений нащадок аристократів, народжений зі срібною ложкою в роті. У вас бездоганна кар’єра, шикарна репутація, знайомства серед верхів і будинок, де так і хочеться увімкнути аудіогід. Ваша батьківщина майже вісімдесят років не знала війни, та й під час останньої не занадто постраждала. Не знаю, кому і як ви перейшли дорогу, але не сумніваюся, що і з цим ви ефективно впораєтеся. А я — біженка, яка втратила все. Так, у мене є лише ця робота і кімната у підвалі. Я цього не соромлюся і не збираюся почувати себе незручно! І це не дає вам права зверхньо говорити зі мною! Я хочу, щоб ви бачили в мені колегу, рівну собі людину, а не підібраного на вулиці цуцика!

Оригінал статті на Букнет: “Відьма та Декан”: анонс 16 розділу та візуал

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"