Відчепіться від письменників!

Відчепіться від письменників!

Відчепіться від письменників!

Назва трохи зухвала, але не поспішайте піднімати багнети) Хочу поділитися думками, тим що наболіло. Буду дуже радий, якщо ви поділіться своїм досвідом у коментарях. Дуже не вистачає спілкування з колегами, складно знайти тих, з ким би разом хотілося рухатися цим шляхом, надихати один одного і конкурувати.
Коли хтось дізнається, що я пишу книгу, мене одразу називають письменником. А разом із цим – на мене одразу надягають шаблон, якому я маю відповідати.
Дехто зрозуміє мене, якщо я скажу, що мені часто радили чи питали, чому я не піду працювати копірайтером. Ну та зрозуміло. Ти пишеш книги, ти маєш вести блоги, набирати аудиторію, і писати будь-які тексти як за клацанням. Раніше я відповідав, що мене морально не вистачить на постійну розумову роботу – за своїми проектами та ще й копірайтінг. Але одного разу я вирішив пройти курс копірайтингу. І зрозумів, що це точно не для письменників. Те, що я чув у цьому курсі – це найпростіший і найпростіший маркетинг. Клієнти, продажі, сайти… – це все, що я чув.
Окрім копірайтингу люблять радити ще ось що: чому ти не напишеш якісь статті для журналів? Чи не підеш працювати у видавництво?
Ну, щодо того, що письменник повинен працювати у видавництві, я навіть говорити не буду. А щодо статей у журнали, цікаво… Таке відчуття, що самоціль – опублікуватися. Писати те, що треба. Якщо потрібні любовні романи, то любовні романи, потрібні детективи – пишемо детективи.
Я працюю над своєю книгою вже понад шість років, з 2014-го. І мені все частіше хочеться більше нікому не говорити про таке своє заняття, поки я все не закінчу і не вийде опублікувати.

Оригінал статті на Букнет: Відчепіться від письменників!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"