Відчепіться від письменників!

Відчепіться від письменників!

Відчепіться від письменників!

Назва трохи зухвала, але не поспішайте піднімати багнети) Хочу поділитися думками, тим що наболіло. Буду дуже радий, якщо ви поділіться своїм досвідом у коментарях. Дуже не вистачає спілкування з колегами, складно знайти тих, з ким би разом хотілося рухатися цим шляхом, надихати один одного і конкурувати.
Коли хтось дізнається, що я пишу книгу, мене одразу називають письменником. А разом із цим – на мене одразу надягають шаблон, якому я маю відповідати.
Дехто зрозуміє мене, якщо я скажу, що мені часто радили чи питали, чому я не піду працювати копірайтером. Ну та зрозуміло. Ти пишеш книги, ти маєш вести блоги, набирати аудиторію, і писати будь-які тексти як за клацанням. Раніше я відповідав, що мене морально не вистачить на постійну розумову роботу – за своїми проектами та ще й копірайтінг. Але одного разу я вирішив пройти курс копірайтингу. І зрозумів, що це точно не для письменників. Те, що я чув у цьому курсі – це найпростіший і найпростіший маркетинг. Клієнти, продажі, сайти… – це все, що я чув.
Окрім копірайтингу люблять радити ще ось що: чому ти не напишеш якісь статті для журналів? Чи не підеш працювати у видавництво?
Ну, щодо того, що письменник повинен працювати у видавництві, я навіть говорити не буду. А щодо статей у журнали, цікаво… Таке відчуття, що самоціль – опублікуватися. Писати те, що треба. Якщо потрібні любовні романи, то любовні романи, потрібні детективи – пишемо детективи.
Я працюю над своєю книгою вже понад шість років, з 2014-го. І мені все частіше хочеться більше нікому не говорити про таке своє заняття, поки я все не закінчу і не вийде опублікувати.

Оригінал статті на Букнет: Відчепіться від письменників!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Канівському музеї на Тарасовій Горі відбулася презентація унікального видання «Шевченковий…

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Друзі, МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Антиімперська, антимосковська риторика Шевченкого Слова сьогодні зрідні духом кожному українцеві, хто ста

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

21 подія Книжкового Арсеналу, яку радить Читомо

Книжковий Арсенал у 2024 матиме близько сотні подій, у попередні допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450. Попри зменшення обсягу подієвої частини, її смис

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юл

Стали відомі імена загиблих працівників друкарні у Харкові

Компанія «Фактор» оприлюднила імена загиблих працівників друкарні Factor Druk внаслідок російського ракетного удару по Харкову 23 травня. Про це повідомила Читомо комунікаційна менеджер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"