Відчепіться від письменників!
Відчепіться від письменників!
Назва трохи зухвала, але не поспішайте піднімати багнети) Хочу поділитися думками, тим що наболіло. Буду дуже радий, якщо ви поділіться своїм досвідом у коментарях. Дуже не вистачає спілкування з колегами, складно знайти тих, з ким би разом хотілося рухатися цим шляхом, надихати один одного і конкурувати.
Коли хтось дізнається, що я пишу книгу, мене одразу називають письменником. А разом із цим – на мене одразу надягають шаблон, якому я маю відповідати.
Дехто зрозуміє мене, якщо я скажу, що мені часто радили чи питали, чому я не піду працювати копірайтером. Ну та зрозуміло. Ти пишеш книги, ти маєш вести блоги, набирати аудиторію, і писати будь-які тексти як за клацанням. Раніше я відповідав, що мене морально не вистачить на постійну розумову роботу – за своїми проектами та ще й копірайтінг. Але одного разу я вирішив пройти курс копірайтингу. І зрозумів, що це точно не для письменників. Те, що я чув у цьому курсі – це найпростіший і найпростіший маркетинг. Клієнти, продажі, сайти… – це все, що я чув.
Окрім копірайтингу люблять радити ще ось що: чому ти не напишеш якісь статті для журналів? Чи не підеш працювати у видавництво?
Ну, щодо того, що письменник повинен працювати у видавництві, я навіть говорити не буду. А щодо статей у журнали, цікаво… Таке відчуття, що самоціль – опублікуватися. Писати те, що треба. Якщо потрібні любовні романи, то любовні романи, потрібні детективи – пишемо детективи.
Я працюю над своєю книгою вже понад шість років, з 2014-го. І мені все частіше хочеться більше нікому не говорити про таке своє заняття, поки я все не закінчу і не вийде опублікувати.
Оригінал статті на Букнет: Відчепіться від письменників!
Блог
«Книжкова країна» оголосила про рекордну кількість відвідувачів за весь час26-29 вересня на ВДНГ вдруге відбувся фестиваль «Книжкова країна», його відвідали понад 73 тисячі людей. Про це Читомо повідомили представники фестивалю.
Середній вік відвідувачів стано
Український ПЕН оголосив 10 проєктів-переможців стипендійної програми для українських нонфікшн-авторів. Про це повідомляється на сайті організації.
Журі відібрало переможців серед 101 з
Книгарня Filosofi, яку відкрили в Ірпені за грантові кошти, оголосила про закриття. Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці.
Книжкова крамниця, яка відкрилася у лютому 2023 р
У Шевченківському національному заповіднику 26 вересня 2024 року відбулися Десяті Міжнародні Шевченківські читання «Наукові здобутки у вивченні біографії Тараса Шевченка», присвячені 210-й річниці з дня
УБА закликає державу реалізувати затверджену Стратегію розвитку бібліотекБібліотекарі закликають підписати заяву «Бачення майбутнього українських бібліотек для післявоєнного відновлення, розвитку людського капіталу та економічно сильної і демократичної Украї
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.