Відповідь на запитання та деякі уточнення

Відповідь на запитання та деякі уточнення

Відповідь на запитання та деякі уточнення

Рома Аріведерчі :

Пропонується оцінити один твір обсягом до 30 тис. друкованих символів у невизначений термін. Це твір, що опинився у списку поруч з власним твором оцінювача. Оцінювати треба щось на розсуд рецензента, але чесно. Та хіба це дає можливість ознайомитися чи ознайомити з творчою манерою?

Чи можна так знайти однодумців – по одному твору за рандомним вибором? Може треба хоч три розповіді оцінити?

Водночас початок стартпосту про те, що гарні твори не читають можливо через нерегулярні оновлення або через те, що читають згідно рейтинговим показникам. І “відгук – здебільшого залежать від якості роботи, сюжету, орфографії, занурення читача до світу Вашої історії. “.

Але ж у блозі ми бачимо гарну читаність, схвальні відгуки , і це при тому, що від “прийняти участь” і деякого нальоту канцеляриту вчителька стартпостера почервоніла б.

А чому так? А тому, що блог цікавий багатьом і корисний. Тому він заслужено став популярним.

То може секрет у цьому?

Це був приклад рецензії, якщо що. Прошу написати – чи такий рівень чесності прийнятний. І якщо буде відгук щодо кількості прорецензованих творів – теж прийму з вдячністю вашу думку.

 

Angelnik:

Дякую, що прониклись ідеєю майбутнього марафону, Романе ) Ви маєте рацію – трохи конкретики дійсно не завадить, отож спробую по черзі відповісти на питання. 

Аби остаточно визначитися з рамками проведення марафону, потрібно було дізнатися, чи знайдуться охочі прийняти участь. Як бачимо є вже більше десяти колег, які не проти долучитися. Гадаю, що кількість бажаючих може збільшитись і це чудово. Отож на мою думку є сенс спробувати.

Стосовно прочитання творів. У блозі наведено один із найпростіших варіантів проведення марафону читання. Задача мінімум – ознайомитися хоча б з одним твором, якщо зі свого боку також подали один. Це пов’язано з тим, що на жаль не кожен з авторів ладен приділити достатньо часу для ознайомлення з усіма книгами, які хотів би прочитати (навчання, робота, родина і т.д). Особисто я планую прочитати якомога більше робіт колег. Завдяки марафону, кожен бажаючий матиме список творів, автори яких, як і він сам хочуть дізнатися думку стосовно власної творчості. Обов’язкових критеріїв для відгуку не заплановано. Ваше загальне враження може бути розібране і прописане до дрібниць. У відгуку пишите, що думаєте стосовно твору і вважаєте за потрібне.

Щодо розподілу хто кого читає. На одному з минулорічних марафонів, автор блогу розподілила учасників на власний розсуд за принципом, кому який жанр ближче. Як варіант, можемо у майбутньому блозі зі списком учасників по черзі вказувати кожен свій твір і таким чином сформувати список. 

У “звіті” стосовно прочитаних робіт Ви можете вказати усі твори на які залишили відгук – це лише плюс.

“Взяти участь” – якщо Ви це мали на увазі ) Зі свого боку я нормально відношуся до подібних рецензій, якщо вони мають підґрунтя ) За інших колег відповідати не можу. Побачимо згодом )

Оригінал статті на Букнет: Відповідь на запитання та деякі уточнення

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"