Відомі переможці літературного конкурсу «Гранд Коронація»

Відомі переможці літературного конкурсу «Гранд Коронація»

Міжнародний літературний конкурс «Гранд Коронація» оголосив переможців, а також лауреатів відзнаки «Золоті письменники України». Імена оголосили під час онлайн-церемонії нагородження.

 

Номінація «Романи»

Переможці виданих романів

 • 1 премія – «ФАРІДЕ» (у рукописі «АПОКРИФ») Ірен Роздобудько;
 • 2 місце – «Гетьманат» (1, 2 частина) Василь Добрянський;
 • 3 місце – «Винуваті люди» Тетяна Белімова.

 

Переможці рукописів:

 • 1 премія – «Відкинуті Богом» Олексій Волков;
 • 2 місце – «Та, що ламає вітер» Надія Гуменюк-Лис;
 • 3 місце – «ШАНЦІ» Ольга Саліпа.

 

Номінація «Повісті»

 • 1 премія – «Прокляття весільної сукні» Олена Крижановська (м.Київ);
 • 2 премія – «Бережниця» Наталя Бонь (м. Золотоноша);
 • 3 премія – «Шістдесят п’ятий день карантину» Наталя Бонь (м. Золотоноша).

 

Також у межах конкурсу оголосили про переможців у категоріях кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики, дитячої літератури, а також вручили низку спеціальних відзнак. З повним списком переможців та відзначених можна ознайомитись на офіційному сайті премії.

 

Також у межах конкурсу оголосили лауреатів відзнаки «Золоті письменники України». Вона започаткована у 2012 році й вручається українським письменникам-романістам, які видали твори українською або в перекладі українською мовою у форматі паперової книжки сукупним накладом понад 100 тисяч примірників за період від початку 2000-го року до теперішнього часу. Цього року до списку відзначених потрапили:

 

 • Любов Відутa;
 • Дарина Гнатко (Юлія Іргізова);
 • Наталя Гурницька;
 • Олександр Есаулов;
 • Еліна Заржицька;
 • Ірена Карпа;
 • Олена Печорна (Олена Сердюк);
 • Юрій Шевчук (США);
 • Любов Яковенко.

 

Коронація слова — міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Проект заснований Тетяною та Юрієм Логушами.

 

Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.

 

«Гранд Коронація» — це конкурс, який заснували в межах «Коронації слова». У конкурсі змагаються переможці — лауреати перших премій у номінаціях «Романи», «П’єси», «Кіносценарії» та «Проза для дітей». Вперше Гранд Коронація слова була проведена у 2010 році. 

 

Як відомо, минулого року конкурс «Коронація слова» оголосив переможців 20-ї ювілейної річниці конкурсу.

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Відомі переможці літературного конкурсу «Гранд Коронація»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"