Відомі переможці літературного конкурсу «Гранд Коронація»

Відомі переможці літературного конкурсу «Гранд Коронація»

Міжнародний літературний конкурс «Гранд Коронація» оголосив переможців, а також лауреатів відзнаки «Золоті письменники України». Імена оголосили під час онлайн-церемонії нагородження.

 

Номінація «Романи»

Переможці виданих романів

 • 1 премія – «ФАРІДЕ» (у рукописі «АПОКРИФ») Ірен Роздобудько;
 • 2 місце – «Гетьманат» (1, 2 частина) Василь Добрянський;
 • 3 місце – «Винуваті люди» Тетяна Белімова.

 

Переможці рукописів:

 • 1 премія – «Відкинуті Богом» Олексій Волков;
 • 2 місце – «Та, що ламає вітер» Надія Гуменюк-Лис;
 • 3 місце – «ШАНЦІ» Ольга Саліпа.

 

Номінація «Повісті»

 • 1 премія – «Прокляття весільної сукні» Олена Крижановська (м.Київ);
 • 2 премія – «Бережниця» Наталя Бонь (м. Золотоноша);
 • 3 премія – «Шістдесят п’ятий день карантину» Наталя Бонь (м. Золотоноша).

 

Також у межах конкурсу оголосили про переможців у категоріях кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики, дитячої літератури, а також вручили низку спеціальних відзнак. З повним списком переможців та відзначених можна ознайомитись на офіційному сайті премії.

 

Також у межах конкурсу оголосили лауреатів відзнаки «Золоті письменники України». Вона започаткована у 2012 році й вручається українським письменникам-романістам, які видали твори українською або в перекладі українською мовою у форматі паперової книжки сукупним накладом понад 100 тисяч примірників за період від початку 2000-го року до теперішнього часу. Цього року до списку відзначених потрапили:

 

 • Любов Відутa;
 • Дарина Гнатко (Юлія Іргізова);
 • Наталя Гурницька;
 • Олександр Есаулов;
 • Еліна Заржицька;
 • Ірена Карпа;
 • Олена Печорна (Олена Сердюк);
 • Юрій Шевчук (США);
 • Любов Яковенко.

 

Коронація слова — міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Проект заснований Тетяною та Юрієм Логушами.

 

Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.

 

«Гранд Коронація» — це конкурс, який заснували в межах «Коронації слова». У конкурсі змагаються переможці — лауреати перших премій у номінаціях «Романи», «П’єси», «Кіносценарії» та «Проза для дітей». Вперше Гранд Коронація слова була проведена у 2010 році. 

 

Як відомо, минулого року конкурс «Коронація слова» оголосив переможців 20-ї ювілейної річниці конкурсу.

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Відомі переможці літературного конкурсу «Гранд Коронація»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"