Відомі переможці другого конкурсу Book Pitch від “Книжковго Арсеналу” та ОМКФ
30 липня у “Мистецькому арсеналі” в Києві відбувся другий книжковий пітчинг від “Книжкового Арсеналу” та Одеського міжнародного кінофестивалю. Мета проєкту – знайти сучасні українські книжки для їх подальшої екранізації. Про це повідомляє Читомо.
У 2021 році конкурс відбувається вже вдруге. Переможці отримають призи від Книжкового Арсеналу та ОМКФ, а також нагоду представити свій твір найкращим українським продюсерам і режисерам:
- “Світлий шлях: історія одного концтабору” Станіслава Асєєва – проморолик;
- “Кокліто” Павла Матюші – участь у професійній частині ОМКФ для пошуку продюсера;
- “Чемпіонський бій Мері Дяків” Владислава Івченко – script doctoringПослуги з покращення певних аспектів твору, зокрема структури, діалогів, темпу, теми та інших елементів від продакшн-компанії Star Media;
- “Летіла в небі чорна птаха” Анни Біленької – консультація з презентації ідеї фільму.
На участь у другому книжковому пітчингу було подано 38 заявок, з яких 32 пройшли технічний відбір. Саме серед них експертна комісія обирала фіналістів.
До складу журі увійшли: програмний консультант Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.
Для участі організатори (Одеський міжнародний кінофестиваль та Книжковий Арсенал) добирали літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм).
Проєкт Book Pitch було започатковано у 2020 році Міжнародним фестивалем “Книжковий Арсенал” та Одеським міжнародним кінофестивалем.
Мета книжкового пітчингу — знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми.
Перемогу в першому конкурсі отримали роман “За спиною” Гаськи Шиян і роман “Доця” Тамари Горіха Зерня.
Читайте також
- Як це знято? Розповідаємо про екранізацію творів сучасної української літератури
- Як зробити сучасну українську літературу видимою у світі
- Перемоги й поразки “Книжкового Арсеналу”: без тисняви, з музикою, але в пилюці й під сонцем
Оригінал статті на Читомо: Відомі переможці другого конкурсу Book Pitch від “Книжковго Арсеналу” та ОМКФ
Блог
Конкурс «Найкращий книжковий дизайн−2024» оголосив переможцівМіжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» визначив переможців дев’ятого конкурсу «Найкращий книжковий дизайн-2024». Про це Читомо повідомили організатори конкурсу.
Редакція Читомо зібра
Французький автор комісів, ілюстратор та режисер сирійського походження Ріад Саттуф підтримує сирійців у боротьбі проти авторитарного режиму Башара Аль-Асада. Про це він заявив у радіое
Авдіокнижка «The Ukraine» Чапая здобула нагороду товариства голосу СШААвдіокнижка «The Ukraine» стала книжкою року у категорії «Видатний наратив — антологія оповідань» за версією американського товариства мистецтва та науки голосу SOVAS. Про це повідомив український письме
Словник Merriam-Webster обрав слово 2024 рокуСловник Merriam-Webster визначив слово «polarization» («поляризація») як головне слово 2024 року. Про це повідомили на сайті словника.
Merriam-Webster визначає «поляризацію» як «розділ
Музичний колектив DakhTrio випустив альбом «Тичина: Феномен доби», який базується на поезії українського модерніста Павла Тичини. Про це гурт повідомив Читомо.
Альбом є другою частиною
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.