Відомі найкращі подкасти про культуру 2023 року

Відомі найкращі подкасти про культуру 2023 року

Оголосили переможців премії подкастів «Слушно-2023» від Mеgogo Audio. 

 

Цьогоріч премія «Слушно» зібрала 135 подкастів, а категорія «про культуру і мистецтво» налічувала 31 номінанта. За проєкти слухачі віддали понад 15 тисяч голосів.

 

За версією авдиторії, найкращий подкаст про культуру та мистецтво — «Де ми?» від команди медіа «Свідомі». Подкаст розповідає про колоніальне минуле України і його вплив на сьогодення. «Війна в Україні загострила суперечки довкола нашої історії і ми все ще не розуміємо, де ми. У цьому подкасті Маріам Найєм разом з Валентиною Сотниковою будуть досліджувати наше колонізаційне минуле, його вплив на наше повсякденне життя та культуру. А також шукатимуть інструменти, які допоможуть зрозуміти себе та Україну краще», — йдеться в описі проєкту.

 

За версією Mеgogo Audio, найкращий подкаст про культуру та мистецтво —  «Шалені авторки», ведучими якого є Віра Агеєва та Ростислав Семків. У подкасті вони говорять про жінок, які досягли успіху в письменницькій кар’єрі. «Це історії про те, як жінки-авторки стали явищем, якого вже не можна не помітити», — йдеться в описі проєкту.

 

У інших категоріях відзначили також подкасти «Дій. Подкаст про бізнес», «Культурний трибунал», «УТ-2», «DOU Podcast» та інші.

 

Гран-прі вперше отримав не окремий проєкт, а студія подкастів Sebto media.

 

У 2022 році премією відзначили літературний подкаст «Наразі без назви».

 

Премію «Слушно» заснувала команда Mеgogo Audio у 2021 році. Мета премії — збирати найактуальніші подкасти та стимулювати їхній розвиток.

 

Нагадаємо, що минулого року в Україні створили соцмережу LitCom, що спеціалізується на літературних подкастах.

 

 

Фото: Megogo Audio

Оригінал статті на Suspilne: Відомі найкращі подкасти про культуру 2023 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"