Відомі лауреати премії для авторів бізнес-літератури KBU Awards

Відомі лауреати премії для авторів бізнес-літератури KBU Awards

Організатори премії KBU Awards, яка вручається авторам бізнес-літератури, оголосили переможців. Про це повідомляють на офіційному сайті нагороди.

 

У номінації «Найкраща книга про розвиток бізнесу» перемогли:

 

  • Перше місце − книжка «Якщо стрибнули, то гребіть» Ольги Гуцал;
  • Друге місце отримала книжка «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомира Остапіва;
  • Третє місце отримала книжка «Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків» Макса Лукомінського.

 

Переможці у номінації «Найкраща книга для особистісного зростання»:

 

  • Перше місце отримала «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними» Анастасії Леухіної;
  • Друге місце отримала книжка «Бесіди майстра Хай Tao про стратегію» Валерія Пекара;
  • Третє місце отримала книжка «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» Оксани Мороз.

 

У номінації «Вибір читачів» (інтернет-голосування) перемогла книжка Людмили Калабухи «Коли говорити «так». Як повірити в себе та реагувати на негатив».

 

Автори, які здобули перші місця, отримали головні призи премії − сертифікати, що надають право на промо-пакети для просування книжок на англомовний книжковий ринок. Крім того, усі автори отримали пам’ятні статуетки та дипломи й зможуть використовувати символіку премії під час просування своїх книжок на ринку. Протягом усього 2021 року вони також отримуватимуть постійну інформаційну підтримку на всіх інформаційних ресурсах премії та її засновника – інтернет-магазину бізнес-літератури kniga.biz.ua.

 

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко онлайн-зверненням привітав номінантів та зазначив, що часто читає саме бізнес-літературу. Він пообіцяв підтримку премії на державному рівні.

 

«Сьогодні ми почули реальні історії про те, як книги, написані українськими авторами і видані в Україні, змінюють бізнес-процеси, як допомагають вирішувати складні життєві проблеми. Приклад, який подають відомі люди, політики, бізнесмени та лідери думок, розповідаючи про власний досвід читання книг, має великий вплив на суспільство», – наголосила директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

 

У наступному році організатори планують збільшити перелік номінацій, а саме виділити книжки self-made та non-fiction для дітей і підлітків. Також, за словами засновника премії, Дмитра Лаппо, буде спеціальна підтримка для авторів, які проходять курси авторської майстерності з метою написання книги й для авторів, які вже пишуть власні книги про розвиток бізнесу або про саморозвиток.

 

Протягом підготовки до оголошення результатів оргкомітет KBU Awards та БФ «Бібліотечна країна» провели благодійну акцію «Найкращі книги – найкращим бібліотекам». За дев’ять тижнів вони зібрали більше тисячі книжок, які передадуть сотні бібліотек України.

 

До складу журі премії увійшли представники бізнесу, освіти, книжкового ринку та особистісного зростання, а саме Олександр Афонін, Софія Опацька, Володимир Поперешнюк, Катерина Глазковvа, Наталія Заверуха, Максим Храмов, Ярина Ключковська, Борислав Береза, Тетяна Орлик, Лариса Мудрак, Сергій Коваленко, Тамара Сухенко, Андрій Длігач, Тетяна Лукинюк, Ваче Давтян, Петро Чернишов.

 

Партнери премії стали Український інститут книги, «Нова Пошта», Благодійний фонд «Бібліотечна країна», Спілка українських підприємців та низка інших організацій.

 

Нагадаємо, спеціалізовану премію KBU Awards заснували у березні цього року й присуджують за книжки про бізнес й особисте зростання. До її короткого списку увійшли 22 книжки, які у 2020 році написали 24 українські автори.

 

Додамо, у березні також Український культурний фонд започаткував нову професійну премію у сфері культури.

Оригінал статті на Suspilne: Відомі лауреати премії для авторів бізнес-літератури KBU Awards

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Канівському музеї на Тарасовій Горі відбулася презентація унікального видання «Шевченковий…

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Друзі, МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Антиімперська, антимосковська риторика Шевченкого Слова сьогодні зрідні духом кожному українцеві, хто ста

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

21 подія Книжкового Арсеналу, яку радить Читомо

Книжковий Арсенал у 2024 матиме близько сотні подій, у попередні допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450. Попри зменшення обсягу подієвої частини, її смис

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юл

Стали відомі імена загиблих працівників друкарні у Харкові

Компанія «Фактор» оприлюднила імена загиблих працівників друкарні Factor Druk внаслідок російського ракетного удару по Харкову 23 травня. Про це повідомила Читомо комунікаційна менеджер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"