Відомий переможець конкурсу марок «Русский военный корабль, иди на#уй!»
Ним став художник Борис Грох з «ескізом №3», за який проголосувало понад 1700 людей з 8000 тисяч усіх голосів. Про це повідомляє Укрпошта у своїх соцмережах. У голосуванні взяли участь як українці, так і закордонні спостерігачі.
Друге місце посів «ескіз №12», а третє — «ескіз №5». «Залишається лиш завершити організаційні питання та передати ескіз у друк. Тож не будемо гаяти часу! Беремось до роботи, щоб найближчим часом ви вже змогли скористатися маркою й відправили тому, кому потрібно», — коментують організатори.
За даними особистої сторінки у Facebook, Борис родом з Євпаторії, а нині живе у Львові. Інші роботи переможця можна подивитися на його вебсторінці.
Водночас у коментарях до конкурсу люди уже висловлюють бажання передзамовити марку, жаліються на те, що листи писати в росію вже не хочеться, а також цікавляться, чи буде марка з Сергієм Чижиковим, працівником Укрпошти, що збив СУ-34.
Нагадаємо, на голосування до конкурсу «Укрпошти» потрапили 20 робіт.
Оригінал статті на Suspilne: Відомий переможець конкурсу марок «Русский военный корабль, иди на#уй!»
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.