Відома лауреатка премії імені В’ячеслава Чорновола

Відома лауреатка премії імені В’ячеслава Чорновола

Комітет з премії імені В’ячеслава Чорновола за найкращу роботу в галузі журналістики присудив перемогу Людмилі Житній за книжку «Чорнобиль – очима жінок. Інтерв’ю з атомною катастрофою». Про це повідомляє офіційний сайт Держкомтелерадіо.

 

Людмила Житня — письменниця, публіцистка, членкиня Національної спілки письменників України. Лауреатка мистецько-літературної премії імені Олександра Білаша. За фахом лікар-гінеколог.

 

«Чорнобиль – очима жінок. Інтерв’ю з атомною катастрофою» (видавництво «Стелла –Град», 2020) – це збірка інтерв’ю з жінками-ліквідаторами та евакуйованими про події довкола Чорнобильської катастрофи, яка також містить архівні та документальні матеріали.

 

Окремо члени комітету відзначили роботи Михайла Скорика (книжка «На пожарищі власного серця. Студентський бунт – рік 1965»), Ігоря Зоца (книжка «Донбасія», видавництво «Ярославів вал»), Алли Ковтун (книжка «Сальдо великих грошей», видавництво «Букрек»), Василя Куйбіди (книжка «Державність, демократія та національна безпека», видавець «ТОВ «САК Лтд»).

 

Загалом на здобуття премії цього року надійшло 15 творів. Це переважно книжки, публікації у ЗМІ, а також один документальний фільм і один мультимедійний просвітницько-публіцистичний проєкт.

 

З повним переліком висунутих на здобуття премії робіт можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо.

 

Премія імені В’ячеслава Чорновола за найкращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується щороку, починаючи з 2004-го. Нею відзначають твори, «що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національній свідомості та самобутності».

 

Вручення премії відбудеться напередодні дня народження В’ячеслава Чорновола – 24 грудня в аудиторії імені Чорновола Інституту журналістики Університету Шевченка.

 

Раніше повідомлялося, що організатори Дванадцятого конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголосили перелік переможців.

 

Як відомо, експерти національної премії «Високі стандарти журналістики-2021» визначили довгий список номінантів.

Оригінал статті на Suspilne: Відома лауреатка премії імені В’ячеслава Чорновола

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"