Відбулася творча зустріч із письменницею Тетяною Кудіновою

У Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася творча зустріч із письменницею Тетяною Кудіновою.
Корінна киянка, за фахом інженер, за покликом душі — письменниця, художниця, педагогиня.
Тетяна Кудінова — член Національної спілки письменників України, почесний член, академік Спілки незалежних болгарських письменників, почесний член Спілки письменників Чорногорії, віцепрезидент Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, лауреат літературно – мистецьких премій імені Миколи Сингаївського та Івана Нечуй-Левицького. Керівник літературної вітальні «ОППіР», головний редактор Альманаху літературної вітальні «ОППіР», володарка спеціальної премії «Жінка року – 2019» у номінації «Жінка-науковець». Президент Київського міжнародного літературно-музичного конкурсу-фестивалю «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ» (авторське право).

У її творчому доробку не тільки 12 виданих книг, але й монографія, присвячена техніці «Фунтик» – масляний розпис по тканині, склу, дереву, каменю, бересту. Мистецтво — це її хобі. Виставки робіт Т. Кудінової мали великий успіх і резонанс не тільки в Україні, але далеко за її межами.

Талановита людина завжди виділяється в суспільстві та привертає увагу. Талант — це те, що людина любить робити найбільше, те, до чого вона повертається знову і знову, те, від чого вона отримує задоволення. Про багатогранну творчість не тільки як письменниці, але й майстрині розпису у техніці «Фунтик» присутні пересвідчилися, переглядаючи відеоряд фотоматеріалів та інтерв’ю з Тетяною Кудіновою під ліричні мелодії та поетичні рядки композитора Віктора Марченка.

На зустрічі були презентовані дві нові книги – «Все мы родом из детства» та «Таке життя» (Київ: ТОВ НВП Інтерсервіс, 2021).
У авторському виконанні звучали уривки з нових книг та вірші, лунали пісні – поезії Т. Кудінової, покладені на музику Олесем Колядою – композитором, співаком, членом Національної спілки журналістів України, лауреатом премії імені Богдана Хмельницького.

Друзі та шанувальники поетичного слова Тетяни Борисівни вважають її зворушливим і проникливим ліриком, і водночас гострим поетичним публіцистом, де автор нагадує у кожному творі про збереження головних моральних цінностей – добра і любові, закликає жити по совісті й честі та цінувати традиції і культуру рідного народу.
Щирість і відкритість Тетяни Борисівни, у якої стільки непідробної доброти, гумору налаштовували на атмосферу дружнього спілкування.
Письменницю вітали чисельні поціновувачі її багатогранного таланту як людину широкої ерудиції, щирої і відкритої душі, вірного і надійного друга, товариша, колеги.

Серед гостей вечора були: народна артистка України Раїса Недашківська; заслужена артистка України Людмила Кулєшова – співачка, радник по культурі при Асоціації військових учених; Валентин та Вікторія Касьянови – заслужені діячі естрадного мистецтва України, викладачі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка; Надія Пукас – член конгресу літераторів України, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України; Анна Григорович – поетеса, казкарка, автор і виконавець пісень, лауреат премії «Золота гілка каштана» та літературної премії Івана Нечуй-Левицького; Юлія Белінська та Галина Савельєва — поетеси, композитори; Борис Кесельман – автор і виконавець пісень, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України.

Завершенням зустрічі з Тетяною Кудіновою стало виконання всіма присутніми пісні на її вірш «Жизнь течёт как талая вода» (музика О. Коляди, аранжування В. Марченка) та побажанням творчого довголіття, цікавих героїв і сюжетів, нестримної життєвої енергії.
Інформацію підготувала
головний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності
Совершенна Л. С.
Джерело: nlu.org.ua.
Оригінал статті на НСПУ: Відбулася творча зустріч із письменницею Тетяною Кудіновою
Блог
Видавництво знищило наклад книжки «Детектив Дупка»В українському видавництві «Моя книжкова полиця» були змушені знищити наклад книжки «Детектив Дупця» через помилки в українському виданні. Про це повідомили у соцмережах видавництва.
«
У зв’язку з численними проханнями учасників, дедлайн подачі літературних творів на здобуття Літературної премії Ірпеня за 2024 рік продовжено до 1 квітня 2025 року. Про це повідомили засновник премії, СЕ
У Лондонської книжкової виставки знову нова директоркаНовою директоркою Лондонської книжкової виставки (LBF) стане Емма Лоу. Про це повідомляється на сайті Лондонської книжкової виставки.
Емма Лоу обійме посаду директорки у липні 2025 року
З 20 по 22 червня 2025 року в Полтаві відбудеться великий книжковий фестиваль. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив його організатор, письменник і військовий Віталій Запека.
Фести
Хто з нас не мріяв, не зізнавався в коханні, не сумував і не підбадьорював інших, декламуючи Ліну Костенко? Хто не вчив напам’ять уривки із «Марусі Чурай», хто не переписував у щоденник
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.