Відбулася творча зустріч із письменницею Тетяною Кудіновою

У Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася творча зустріч із письменницею Тетяною Кудіновою.
Корінна киянка, за фахом інженер, за покликом душі — письменниця, художниця, педагогиня.
Тетяна Кудінова — член Національної спілки письменників України, почесний член, академік Спілки незалежних болгарських письменників, почесний член Спілки письменників Чорногорії, віцепрезидент Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, лауреат літературно – мистецьких премій імені Миколи Сингаївського та Івана Нечуй-Левицького. Керівник літературної вітальні «ОППіР», головний редактор Альманаху літературної вітальні «ОППіР», володарка спеціальної премії «Жінка року – 2019» у номінації «Жінка-науковець». Президент Київського міжнародного літературно-музичного конкурсу-фестивалю «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ» (авторське право).

У її творчому доробку не тільки 12 виданих книг, але й монографія, присвячена техніці «Фунтик» – масляний розпис по тканині, склу, дереву, каменю, бересту. Мистецтво — це її хобі. Виставки робіт Т. Кудінової мали великий успіх і резонанс не тільки в Україні, але далеко за її межами.

Талановита людина завжди виділяється в суспільстві та привертає увагу. Талант — це те, що людина любить робити найбільше, те, до чого вона повертається знову і знову, те, від чого вона отримує задоволення. Про багатогранну творчість не тільки як письменниці, але й майстрині розпису у техніці «Фунтик» присутні пересвідчилися, переглядаючи відеоряд фотоматеріалів та інтерв’ю з Тетяною Кудіновою під ліричні мелодії та поетичні рядки композитора Віктора Марченка.

На зустрічі були презентовані дві нові книги – «Все мы родом из детства» та «Таке життя» (Київ: ТОВ НВП Інтерсервіс, 2021).
У авторському виконанні звучали уривки з нових книг та вірші, лунали пісні – поезії Т. Кудінової, покладені на музику Олесем Колядою – композитором, співаком, членом Національної спілки журналістів України, лауреатом премії імені Богдана Хмельницького.

Друзі та шанувальники поетичного слова Тетяни Борисівни вважають її зворушливим і проникливим ліриком, і водночас гострим поетичним публіцистом, де автор нагадує у кожному творі про збереження головних моральних цінностей – добра і любові, закликає жити по совісті й честі та цінувати традиції і культуру рідного народу.
Щирість і відкритість Тетяни Борисівни, у якої стільки непідробної доброти, гумору налаштовували на атмосферу дружнього спілкування.
Письменницю вітали чисельні поціновувачі її багатогранного таланту як людину широкої ерудиції, щирої і відкритої душі, вірного і надійного друга, товариша, колеги.

Серед гостей вечора були: народна артистка України Раїса Недашківська; заслужена артистка України Людмила Кулєшова – співачка, радник по культурі при Асоціації військових учених; Валентин та Вікторія Касьянови – заслужені діячі естрадного мистецтва України, викладачі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка; Надія Пукас – член конгресу літераторів України, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України; Анна Григорович – поетеса, казкарка, автор і виконавець пісень, лауреат премії «Золота гілка каштана» та літературної премії Івана Нечуй-Левицького; Юлія Белінська та Галина Савельєва — поетеси, композитори; Борис Кесельман – автор і виконавець пісень, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України.

Завершенням зустрічі з Тетяною Кудіновою стало виконання всіма присутніми пісні на її вірш «Жизнь течёт как талая вода» (музика О. Коляди, аранжування В. Марченка) та побажанням творчого довголіття, цікавих героїв і сюжетів, нестримної життєвої енергії.
Інформацію підготувала
головний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності
Совершенна Л. С.
Джерело: nlu.org.ua.
Оригінал статті на НСПУ: Відбулася творча зустріч із письменницею Тетяною Кудіновою
Блог
Букерівська премія обрала назву для своєї статуеткиБукерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
До короткого списку імен увійшли
Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С
Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
Головний
У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові
Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи ТоменкаЩорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.
Премія є творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.