Відбулася презентація книжки Станіслава Сукненка «До Голлівуду з України»

Відбулася презентація книжки Станіслава Сукненка «До Голлівуду з України»

28 грудня 2021 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася презентація книжки відомого кінознавця, сценариста та режисера Станіслава Сукненка «До Голлівуду з України» (Київ: Саміт-книга, 2020).

Про це повідомляє nlu.org.ua.

Книга присвячена нашим співвітчизникам, які народилися в Україні, та тим, хто виріс у США в родинах з України. Це данина тим, хто змінив не тільки «обличчя» Голлівуду, але й вплинув на американське мистецтво та культуру.

Слова ГОЛЛІВУД та Україна звучать так, як ніби вони належать до двох, дуже віддалених, галактик. Навіть факт того, що вони опинились поруч, виглядає певною мірою, випадковістю, збігом, або простим жартом. І схоже, що річ не в самих словах, а у масштабах асоціацій та рутинних стереотипах, пов’язаних із ними, чи, точніше, із самими цими концепціями. А в тім, за цим стоїть історія давніх відносин та плідної взаємодії.

Відомо, що багато голлівудських зірок мають українське коріння. За кожним ім’ям стоїть неповторна особистість і справді оригінальний талант. Наші земляки відіграли неабияку роль у появі «Оскара» та сприяли створенню найкращих американських фільмів, що стали історією світового кіномистецтва. Багато хто з них має свою зірку на «Алеї слави», «Оскар» чи «Золотий глобус», але найважливішим є те, що всі вони зробили неймовірний внесок, збагативши Голлівуд не тільки своїм талантом, а й привнесли в нього іншу культуру й унікальний менталітет українського світу. Окрім акторів, у книзі йдеться про представників усіх професій, популярних на «фабриці мрій»: продюсерів, режисерів, декораторів, композиторів, майстрів спецефектів.

За одностайною думкою вітчизняних та закордонних фахівців, книга «До Голлівуду з України» відіграє важливу роль у просуванні іміджу України у світі. «Це подарунок любителям та поціновувачам світового кінематографу, який відкриває маловідомі сторінки з його історії», – зауважив у відгуку польський режисер Кшиштоф Зануссі. 

Під час презентації Станіслав Сукненко розповів про зародження ідеї написання книги, про майже 10 років роботи над нею, про надзвичайно цікаві життєві долі героїв оповіді й підготовку наступної книги про наших співвітчизників у європейському кіно. А ще про свою роботу у Великій Британії, про театральні й кінороботи, про режисерську роботу над виставою «Музика кохання» – роман Фредеріка Шопена і Жорж Санд.

Ювілейна монета до 150-річчя Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (2016) на згадку та щирі оплески були виявом особливої вдячності автору за чудовий вечір.

 Інформацію підготувала головний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Погонець О. Д.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулася презентація книжки Станіслава Сукненка «До Голлівуду з України»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на дилогію!

Доброго здоров’ячка, мої любі! Хочу звернути вашу увагу, що сьогодні діє знижка на найкарколомнішу історію! Особисто я її люблю за особливий ірландський гумор, яким насичена друга частина) Перша частина «Позичене кохання»

Знайомство та візуал до “Випадкової нареченої”

Привіт, мої любі читачі!

 

Трохи про те, як наважилась написати любовний роман.

Це, до речі, мій перший в житті!

Тому щиро дякую за теплі відгуки, чисельні зірочки та коментарі. Це дуже надихає та підтримує. Авторські

Придбай обкладинку – допоможи Зсу

ДОБРОГО ЧАСУ ДОБИ, ВСІМ БУКНЕТІВЦЯМ!

Для тих, хто чує про мене вперше, певно, трішки розкажу про себе. Я – Анна Тейлор, або ж Анна Тей, якою мене знають як дизайнера обкладинок для електронних книг. Не кажу, що я профі, але вже

Такий шанс не варто упускати!

Залітайте)Знижка на мою книгу!!!Всім гарного проведення часу за прочитанням даної історії!

Подаруй мені кохання

Я привела до хати небезпечного чоловіка. Познайомила його з сім’єю і дозволила наразити нас на небезпеку.

Анонс новинки! Запрошую до читання!

Вітаю вас, мої любі читачі! Роман “Лерд дав слово” досяг екватора. І з цієї нагоди презентую новий твір – короткий любовний роман “Ти завжди будеш в моїх обіймах”. Автор обкладинки Asteriya Wind

Чесно кажучи, не думала,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"