Відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком

Відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком

20 січня в Київському літературно-меморіальному музеї М. Рильського  відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком, представником Донецької обласної організації НСПУ.

Зустріч складалася з двох частин. Спершу Олег Леонідович розповів про свій життєвий та творчий шлях і прочитав вірші з чотирьох  поетичних збірок:  «Вклоняюся рідній землі»,  «Співи степу»,  «З роси рясної  і чистої води»,  «Осінніх серпанків мотив».

Друга частина зустрічі була присвячена прозовим творам Олега Максименка:  «Крізь млу до світла»,  «За обрієм», «Українські письменники Краматорська» та «Шидловські вогні»  (в п’яти книгах).

Письменник наразі є керівником Краматорського міського літературного об’єднання імені М. Рибалка. Як керівник він проводить копіткі дослідження щодо репресованих та забутих українських письменників Донеччини.

Під час зустрічі Олегу Максименку були поставлені слушні питання  В. Глущенком, А. Марченко, працівниками Музею М. Рильського та іншими учасниками заходу.

Микола Сіробаба

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"