Відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком

Відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком

20 січня в Київському літературно-меморіальному музеї М. Рильського  відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком, представником Донецької обласної організації НСПУ.

Зустріч складалася з двох частин. Спершу Олег Леонідович розповів про свій життєвий та творчий шлях і прочитав вірші з чотирьох  поетичних збірок:  «Вклоняюся рідній землі»,  «Співи степу»,  «З роси рясної  і чистої води»,  «Осінніх серпанків мотив».

Друга частина зустрічі була присвячена прозовим творам Олега Максименка:  «Крізь млу до світла»,  «За обрієм», «Українські письменники Краматорська» та «Шидловські вогні»  (в п’яти книгах).

Письменник наразі є керівником Краматорського міського літературного об’єднання імені М. Рибалка. Як керівник він проводить копіткі дослідження щодо репресованих та забутих українських письменників Донеччини.

Під час зустрічі Олегу Максименку були поставлені слушні питання  В. Глущенком, А. Марченко, працівниками Музею М. Рильського та іншими учасниками заходу.

Микола Сіробаба

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України Олегом Максименком

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"