Відбулась презентація книжки відомої запорізької журналістки Валентини Манжури

Відбулась презентація книжки відомої запорізької журналістки Валентини Манжури

«Крізь час і простір» – назва першої поетично-прозової збірки Валентини Манжури – відомої запорізької журналістки, відповідального секретаря Запорізької обласної організації НСЖУ, яку вона презентувала колегам колегам у пресцентрі «Журналіст».

Її філософська лірика охоплює сторінки дитинства, юності і зрілості. В своїх віршах та есе автор ділиться своїми роздумами про сенс і зміст життя, про вічні цінності, про родину, друзів, колег, про пори року, які надихають, і життєві події, які назавжди закарбувались у пам’яті – щемні і зворушливі…

Валентина Манжура читала свої вірші колегам, а потім естафету перехопили поціновувачі її творчості – колеги і друзі, які теж читали її душевні і щирі поетичні та прозові рядки.

Авторка щиро подякувала людям, без яких не відбулось би цієї збірки – відомому громадському діячеві, благодійнику та меценату, другу юності Валерію Козирєву, який фінансував її видання, та директору АА «Тандем» Віктору Текучу за прекрасний дизайн книжки «Крізь час і простір».

Були, звичайно ж, і теплі слова, і привітання, і дарування книги колегам з автографами поетеси та журналістки, пісні та спогади. Презентація, по суті, стала теплим кількагодинним спілкуванням друзів і колег, поціновувачів таланту та творчості Валентини Манжури.

nsju.org.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулась презентація книжки відомої запорізької журналістки Валентини Манжури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"