Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»

Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»


ГоловнаНовини

Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»

Письменники з літературного обєднання «Степ» імені Віктора Погрібного поспілкувалися  з читачами в туристично-інформаційному центрі м. Кропивницького.

Ця зустріч була анонсована як презентація двох книг «Степу» воєнної тематики – «Смертельний соль-дієз» і «Рік лютневої люті», але по ходу дії захід плавно перетворився в атмосферну art party. Літератори Ольга Полевіна, Людмила Ніколаєвська, Ніна Даниленко, Олена Трибуцька, Максим Липкан, Надія Чичкан, Тетяна Микитась не тільки прочитали свої поезії, есе та уривки з оповідань, а й розказали історії їхнього створення, іноді не менш цікаві та інтригуючі, ніж самі художні тексти.

Голова «Степу» Ольга Полевіна розповіла, що  літоб ’ єднання постійно практикує студії, де автори працюють за завданнями керівниці й редактора альманаху «Степ» Олександра Архангельського. Пропонуються теми та формати, які можуть і не подобатися літераторам, але вони з азартом беруться за справу й пишуть. І в  підсумку виявляється, що не святі глечики ліплять, що  постійна практика  гарантовано дисциплінує думку, відточує стиль і шліфує манеру письма.

Свої вірші прочитали гості «Степу» кропивничанка Олена Матюшенко і військовий Ігор Возняк, що прибув проходити службу на Кіровоградщину. Він також продемонстрував створені ним  графічні жіночі портрети.

Ольга Полевіна запросила всіх присутніх стежити за оголошеннями і відвідувати майбутні  презентації   збірки спогадів  про колишнього багаторічного очільника «Степу» Віктора Погрібного «Яблука з матусівського саду». Це вже сьома за 11 місяців книжка, яку власним ресурсом випустило формально аматорське, а по факту професійне і кретивне літобєднання «Степ».

Ніна Даниленко, прозаїк, член Кіровоградського обласного літобєднання «Степ» імені Віктора Погрібного

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"