Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»
![Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ» Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/img-4cab15327a7993f0f3ccc338db17ec3f-v-696x522.jpg)
Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»
Письменники з літературного об’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного поспілкувалися з читачами в туристично-інформаційному центрі м. Кропивницького.
Ця зустріч була анонсована як презентація двох книг «Степу» воєнної тематики – «Смертельний соль-дієз» і «Рік лютневої люті», але по ходу дії захід плавно перетворився в атмосферну art party. Літератори Ольга Полевіна, Людмила Ніколаєвська, Ніна Даниленко, Олена Трибуцька, Максим Липкан, Надія Чичкан, Тетяна Микитась не тільки прочитали свої поезії, есе та уривки з оповідань, а й розказали історії їхнього створення, іноді не менш цікаві та інтригуючі, ніж самі художні тексти.
Голова «Степу» Ольга Полевіна розповіла, що літоб ’ єднання постійно практикує студії, де автори працюють за завданнями керівниці й редактора альманаху «Степ» Олександра Архангельського. Пропонуються теми та формати, які можуть і не подобатися літераторам, але вони з азартом беруться за справу й пишуть. І в підсумку виявляється, що не святі глечики ліплять, що постійна практика гарантовано дисциплінує думку, відточує стиль і шліфує манеру письма.
Свої вірші прочитали гості «Степу» кропивничанка Олена Матюшенко і військовий Ігор Возняк, що прибув проходити службу на Кіровоградщину. Він також продемонстрував створені ним графічні жіночі портрети.
Ольга Полевіна запросила всіх присутніх стежити за оголошеннями і відвідувати майбутні презентації збірки спогадів про колишнього багаторічного очільника «Степу» Віктора Погрібного «Яблука з матусівського саду». Це вже сьома за 11 місяців книжка, яку власним ресурсом випустило формально аматорське, а по факту професійне і кретивне літобєднання «Степ».
Ніна Даниленко, прозаїк, член Кіровоградського обласного літоб’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного
Оригінал статті на НСПУ: Відбулась літературна вечірка кропивницького літературного об’єднання «Степ»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.