Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

22 грудня 2021 року в Національній спілці письменників України відбувся творчий вечір відомої української письменниці Тетяни Майданович – «В найдовшу ніч і в найкоротший день. Хранімо Світло в наших душах!..», який запам’ятався душевною теплотою, відчуттям радості та натхнення. Зустріч відбулася під егідою Київської організації НСПУ та видавництва «Дніпро», видання якого представила Лідія Вакуленко, менеджер творчих проєктів.

Тетяна Майданович, охоронниця українського Слова, представила особливі грані своєї праці: редаговані, упорядковані, спільні видання, передмови, післямови. Серед них видання Юрія Кобзаренка «Хроніки сонячних струн: 2014-2020»; Маргарити Веселинки «Сім Я» (казки); Маргарити Мітлаш «На сільраді – серп і молот…» (повість); Марії Рись «Сім чудес промислу Божого…»; Наталії Веселицької «Родовід Ластиків»; Олександра Турчинова «Казка про Добромола»; Людмили Коваленко «Я люблю»; Петра Скиби «Охоронниця Слова – покликання Тетяни Майданович» та інші.

Вступне слово сказала Марія Морозенко, голова КО НСПУ. Вона підкреслила багатогранність літературної творчості Тетяни Майданович, її особливу організаторську участь у літературному процесі як упорядника, редактора, автора передмов і післямов.

Деякі книги були
представлені як подарунки до Різдва та Нового року для дітей та дорослих,
гостей цього вечора.

Особливо пані Марія зупинилась на книзі отця Романа Борановського «Проснутися в дитинстві», щойно надрукованій у видавництві «Дніпро».

Чудово виступили діти: вокальний гурт «Метелики-веселики» БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич, учні КДМШ-38, викладач Олександр Палюшкевич, концертмейстер Олена Арендаревська, а також юні художники та артисти з недільної школи при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського, представили у віршах і піснях книги Романа Набєгова «Я за Україну», Людмили Левченко (Бутуханової) «Пісенні узори» та Романа Барановського «Проснутися в дитинстві».

Отець Роман
Барановський улаштував гостям сюрприз – заграв на кобзі та заспівав. Це було
чудово!

Таїнство
творчості відбулося! Дякуємо за подаровані радість і натхнення!

Наталія Веселицька, автор проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій», педагог-організатор ЗЗСО №138, керівник мистецької студії «Краплинки»Шевченківського району міста Києва, членкиня Національної спілки журналістів України.
Фото, відео і колажі автора
.

Джерело: slir.masterdesant.com.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні відкрили нове видавництво «Уроборос»

В Україні з’явилося нове видавництво «Уроборос», яке видаватиме жанрову і не жанрову літературу, нонфікшн і класику. Про це повідомляється у телеграм-каналі видавництва.
У видавництві «

Національну бібліотеку імені Ярослава Мудрого пошкодила російська ракета

Приміщення Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого у Голосіївському районі постраждало від чергової російської масованої ракетної атаки на Україну. Про це повідомили на ф

Британці не дозволяють видавати Гаррі Поттера білоруською через санкції

Білоруське видавництво «Янушкевіч» в Польщі не може домовитися з правовласниками серії книг Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера через міжнародні санкції білорусі. Про це видавництво повідоми

Книжками і не тільки: як українським дітям допомагають розвинути екосвідомість

Якщо нинішнє покоління тридцятирічних навички екологічного ставлення до світу формувало переважно у дорослому віці, то у сучасних українських дітлахів є всі шанси зростати екосвідомими

У Кривому Розі відкрили вуличну бібліотеку на честь загиблого захисника

У парку Щастя в одному з мікрорайонів Кривого Рогу родина загиблого на фронті військового Олексія Різниченка відкрила вуличну бібліотеку його пам’яті. Про це Читомо повідомила сестра Ол

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"