Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

22 грудня 2021 року в Національній спілці письменників України відбувся творчий вечір відомої української письменниці Тетяни Майданович – «В найдовшу ніч і в найкоротший день. Хранімо Світло в наших душах!..», який запам’ятався душевною теплотою, відчуттям радості та натхнення. Зустріч відбулася під егідою Київської організації НСПУ та видавництва «Дніпро», видання якого представила Лідія Вакуленко, менеджер творчих проєктів.

Тетяна Майданович, охоронниця українського Слова, представила особливі грані своєї праці: редаговані, упорядковані, спільні видання, передмови, післямови. Серед них видання Юрія Кобзаренка «Хроніки сонячних струн: 2014-2020»; Маргарити Веселинки «Сім Я» (казки); Маргарити Мітлаш «На сільраді – серп і молот…» (повість); Марії Рись «Сім чудес промислу Божого…»; Наталії Веселицької «Родовід Ластиків»; Олександра Турчинова «Казка про Добромола»; Людмили Коваленко «Я люблю»; Петра Скиби «Охоронниця Слова – покликання Тетяни Майданович» та інші.

Вступне слово сказала Марія Морозенко, голова КО НСПУ. Вона підкреслила багатогранність літературної творчості Тетяни Майданович, її особливу організаторську участь у літературному процесі як упорядника, редактора, автора передмов і післямов.

Деякі книги були
представлені як подарунки до Різдва та Нового року для дітей та дорослих,
гостей цього вечора.

Особливо пані Марія зупинилась на книзі отця Романа Борановського «Проснутися в дитинстві», щойно надрукованій у видавництві «Дніпро».

Чудово виступили діти: вокальний гурт «Метелики-веселики» БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич, учні КДМШ-38, викладач Олександр Палюшкевич, концертмейстер Олена Арендаревська, а також юні художники та артисти з недільної школи при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського, представили у віршах і піснях книги Романа Набєгова «Я за Україну», Людмили Левченко (Бутуханової) «Пісенні узори» та Романа Барановського «Проснутися в дитинстві».

Отець Роман
Барановський улаштував гостям сюрприз – заграв на кобзі та заспівав. Це було
чудово!

Таїнство
творчості відбулося! Дякуємо за подаровані радість і натхнення!

Наталія Веселицька, автор проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій», педагог-організатор ЗЗСО №138, керівник мистецької студії «Краплинки»Шевченківського району міста Києва, членкиня Національної спілки журналістів України.
Фото, відео і колажі автора
.

Джерело: slir.masterdesant.com.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"