Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

22 грудня 2021 року в Національній спілці письменників України відбувся творчий вечір відомої української письменниці Тетяни Майданович – «В найдовшу ніч і в найкоротший день. Хранімо Світло в наших душах!..», який запам’ятався душевною теплотою, відчуттям радості та натхнення. Зустріч відбулася під егідою Київської організації НСПУ та видавництва «Дніпро», видання якого представила Лідія Вакуленко, менеджер творчих проєктів.

Тетяна Майданович, охоронниця українського Слова, представила особливі грані своєї праці: редаговані, упорядковані, спільні видання, передмови, післямови. Серед них видання Юрія Кобзаренка «Хроніки сонячних струн: 2014-2020»; Маргарити Веселинки «Сім Я» (казки); Маргарити Мітлаш «На сільраді – серп і молот…» (повість); Марії Рись «Сім чудес промислу Божого…»; Наталії Веселицької «Родовід Ластиків»; Олександра Турчинова «Казка про Добромола»; Людмили Коваленко «Я люблю»; Петра Скиби «Охоронниця Слова – покликання Тетяни Майданович» та інші.

Вступне слово сказала Марія Морозенко, голова КО НСПУ. Вона підкреслила багатогранність літературної творчості Тетяни Майданович, її особливу організаторську участь у літературному процесі як упорядника, редактора, автора передмов і післямов.

Деякі книги були
представлені як подарунки до Різдва та Нового року для дітей та дорослих,
гостей цього вечора.

Особливо пані Марія зупинилась на книзі отця Романа Борановського «Проснутися в дитинстві», щойно надрукованій у видавництві «Дніпро».

Чудово виступили діти: вокальний гурт «Метелики-веселики» БДТ Шевченківського району міста Києва, керівник Ольга Янушкевич, учні КДМШ-38, викладач Олександр Палюшкевич, концертмейстер Олена Арендаревська, а також юні художники та артисти з недільної школи при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського, представили у віршах і піснях книги Романа Набєгова «Я за Україну», Людмили Левченко (Бутуханової) «Пісенні узори» та Романа Барановського «Проснутися в дитинстві».

Отець Роман
Барановський улаштував гостям сюрприз – заграв на кобзі та заспівав. Це було
чудово!

Таїнство
творчості відбулося! Дякуємо за подаровані радість і натхнення!

Наталія Веселицька, автор проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій», педагог-організатор ЗЗСО №138, керівник мистецької студії «Краплинки»Шевченківського району міста Києва, членкиня Національної спілки журналістів України.
Фото, відео і колажі автора
.

Джерело: slir.masterdesant.com.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбувся творчий вечір відомої письменниці Тетяни Майданович

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на дилогію!

Доброго здоров’ячка, мої любі! Хочу звернути вашу увагу, що сьогодні діє знижка на найкарколомнішу історію! Особисто я її люблю за особливий ірландський гумор, яким насичена друга частина) Перша частина «Позичене кохання»

Знайомство та візуал до “Випадкової нареченої”

Привіт, мої любі читачі!

 

Трохи про те, як наважилась написати любовний роман.

Це, до речі, мій перший в житті!

Тому щиро дякую за теплі відгуки, чисельні зірочки та коментарі. Це дуже надихає та підтримує. Авторські

Придбай обкладинку – допоможи Зсу

ДОБРОГО ЧАСУ ДОБИ, ВСІМ БУКНЕТІВЦЯМ!

Для тих, хто чує про мене вперше, певно, трішки розкажу про себе. Я – Анна Тейлор, або ж Анна Тей, якою мене знають як дизайнера обкладинок для електронних книг. Не кажу, що я профі, але вже

Такий шанс не варто упускати!

Залітайте)Знижка на мою книгу!!!Всім гарного проведення часу за прочитанням даної історії!

Подаруй мені кохання

Я привела до хати небезпечного чоловіка. Познайомила його з сім’єю і дозволила наразити нас на небезпеку.

Анонс новинки! Запрошую до читання!

Вітаю вас, мої любі читачі! Роман “Лерд дав слово” досяг екватора. І з цієї нагоди презентую новий твір – короткий любовний роман “Ти завжди будеш в моїх обіймах”. Автор обкладинки Asteriya Wind

Чесно кажучи, не думала,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"