Відбувся Всеукраїнський конкурс малих прозових форм імені Василя Стефаника

Відбувся Всеукраїнський конкурс малих прозових форм імені Василя Стефаника

Ось і Перший Всеукраїнський конкурс малих прозових форм імені Василя Стефаника малих прозових форм під знаком імені Василя Стефаника відбувся!

Про це повідомляє mariya.vaino.

Він об’єднав словом Схід і Захід України! Серед переможців є конкурсанти з
Донеччини, Луганщини, Сум, Полтави, Харкова, Одеси, Рівненщини, Львова,
Тернопілля, Івано-Франківщини, а також українці з Іспанії, Об’єднаних Арабських
Еміратів…

…Надвечір уже десь поховалися клопоти. Їх мені завтра буде вже бракувати. І
отих не раз читаних рядків конкурсантів, що вмістилися в альманасі «Імпресія».
Тішуся найменшими знахідками конкурсантів…

Дякую за соратництво очільнику Національної спілки письменників України і нашому поважному голові журі — Михайлові Сидоржевському; науковцям: Марті Хороб, Євгенові Барану, а також Олені Дутці та Василю Трубаю.

Велетенська дяка нашому мерові пану РУСЛАНОВІ МАРЦІНКІВУ та його заступниці пані Вікторії ДРОТЯНКО за фінансову підтримку Першого Всеукраїнського літературного конкурсу малих прозових форм ім. Василя Стефаника. Меценатство в культуру й мистецтво — це почесно! Є події та дії, які залишаються попри всілякі часи…

А конкурс – особливий! Так, у нас не було обмежень у віці: 16+… Але було
обмеження у обсязі – до трьох тисяч знаків… І треба було малими словесними
засобами сказати багато…

Сторінка любові залишиться з нинішньою подією — маленькою літературною інкрустацією в часі непростому нашому, в якому залишаємося і будемо жити (хто з літературними погонами, а хто ще тільки шикує крок…) – аби служити нашій Україні СЛОВОМ!

Марія Вайно

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбувся Всеукраїнський конкурс малих прозових форм імені Василя Стефаника

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"