Вчора, сьогодні та завтра.
Вчора, сьогодні та завтра.
Мої вітання всім добрим людям!
Я до вас з пропозицією зазирнути в майбутнє! В сенсі, з анонсом.
Що ж там нас чекає на цьому тижні?
Глобально не скажу, знаю тільки, що у цю неділю св.Миколай принесе всім слухняним дівчаткам та хлопʼяткам подаруночки під подушку, а може у черевик щось покладе (таке теж трапляється).
А мої золоті читачі матимуть на цьому тижні 4 нові глави.
Перша з них вже опублікована ТУТ вчора, а далі графік такий:
15.12.21 (Ср.) — глава 16 або Про дитячий садок та дорослих людей
17.12.21 (Пт.) — глава 17 або Тому що я — Бетмен
19.12.21 (Нд.) — глава 18 або Je t’aime … Paris!
З усього цього різноманіття глав ми дізнаємося, зокрема, про те, що:
Сварки між чоловіком та жінкою — то “будні всіх одружених пар”.
“ — Будні?! Ти б чула, як він мене обзивав! Випер з машини під дощ!
— Так, Софочка, закінчуй мені цей плач Ярославни! Це ти ще не чула, як Дмитро Михайлович вміє!
— Дімка?! Та не бреши! Він же тебе любить безбожно!
— Ага! Дімка твій золотий! Безбожник цей! Як заверне бува, ховайся в жито! Знаєш, по молодості ображалась, нервувала — як ти оце. А зараз… Говори, говори, мені голос твій приємний. Й з тобою таке буде. Якщо мозок є. Ще на них свої нервові клітини витрачати. Тут дітей вистачає. От хто вміє довести! …”
“…часи рабства минули вже скоро 200 років як.
Й взагалі, через тебе я не можу ні з ким нормально зустрічатися. Ти ж як неандерталець! Мушу бути обережною, щоб ти людей не покалічив.
— На що це ти, чорти б тебе побрали, натякаєш? Що їх, — він кивнув головою у мій бік, — у тебе було багато? Просто ти їх ховала?
— Яка тобі різниця? Зараз я маю чоловіка. Й це не ти!
(Обережніше, Софіє Вікторівно! На хворобу ж так з ним розмовляти?! Злити цього ведмедя!)
Він з якоюсь ледь стриманою люттю зиркнув на мене. Потім знову звернувся до Софії. В його голосі було щось таке, що мене не на жарт збісило.
— Ти геть втратила сором, — сказав він вбивчо холодним тоном. — Уже з підлеглими …”
А ще виявиться, що Софія не що інше, як справжній скарб.
“… — Чув? Я — справжній скарб! Люди даремно говорити не будуть, — звернулася я до Яна.
— Ага! Це він тебе в офісі не бачив, — відреагував він. — Й квартиру ти йому не намагалася спалити. Й сценки з Плейбоя перед ним серед ночі не розігрувала.
— Я й тобі не намагалась, — кинула я йому. — А щодо Плейбоя. Побійся бога! Який то чоловік буде на таке жалітися. Я починаю сумніватися у твоїй… мужності.
— А ти не сумнівайся! Й перестань з тим нещасним французом загравати! А то ще подумає про тебе щось геть не хороше.
— Наприклад?
— Ну, не знаю… як сказати, щоб не образити.
— Так, любий, ображати мене не раджу. Ти мені краще скажи, з якого дива такі переживання щодо того “нещасного француза”? Невже ревнуєш?…”
А саундтреком до “Упсика!” на цьому тижні буде ось ця пісня:
Все, людоньки, більше діставати вас не буду.
Дякую за увагу!
Всім гарного настрою та вдалого дня!
Оригінал статті на Букнет: Вчора, сьогодні та завтра.
Блог
У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — ОновленоУ підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого
На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графітіУ селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов
Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війниУ Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume
«Жадан і Собаки» випустять благодійний мерч в пам’ять про юну художницюГурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч
Люба-Параскевія СТРИНАДЮК. Роди неоднакіЄв падати з сил, голодніти, облизував губи, солоні, впрілі, шукав очима коритця на полонині з водицею свіжою, холодною, головички, б’ючої з-під землі, дзюркотливої. Розстелив кожух єрований, приліг обік
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.