Вулицю біля Протасового Яру в Києві перейменували на честь Ратушного

Київська міська рада перейменувала вулицю Волгоградську в Солом’янському районі столиці на вулицю імені Романа Ратушного. Про це повідомили на сайті Київради.
«Роман пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів. І те, що з нами більше немає цього талановитого, принципового і відважного воїна – велика втрата для Києва і всієї країни. Бо саме такі, як Роман Ратушний, — майбутнє сильної й демократичної України», — написав міський голова Києва Віталій Кличко у Telegram.
Окрім Волгоградської, перейменували ще близько 40 вулиць, провулків і площ столиці, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим. За повідомленням депутатки Київради Аліни Михайлової, перейменування вулиці Московської в центрі міста на вулицю Князів Острозьких відклали.
Роман Ратушний — громадський активіст, відомий боротьбою за збереження Протасового Яру в Києві, очільник ГО «Захистимо Протасів Яр», був активним учасником Революції Гідності. З початку повномасштабного вторгнення доєднався до лав ЗСУ.
Як повідомлялося, Роман Ратушний загинув 9 червня у складі 93 ОМБР «Холодний Яр»на Ізюмському напрямку під час виконання бойового завдання.
Фото: Катерина Ейхман/Facebook
Оригінал статті на Suspilne: Вулицю біля Протасового Яру в Києві перейменували на честь Ратушного
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.