Все минає, і це теж мине…

Все минає, і це теж мине…

Все минає, і це теж мине…

Давно помітила, що незадовго до дня народження з людьми часто трапляються якісь халепи, пов’язані зі здоров’ям – хвороби, травми, пригнічений настрій тощо.

Не став для мене винятком і цей рік. Якось так все навалилося… Втім, не дуже хочу навантажувати читачів своїми проблемами, сподіваюся, що незабаром усе розрулиться і буде добре))

Але поки що, хоч фізичне самопочуття в мене більш-менш налагодилося, морально почуваюся зовсім виснаженою. Неначе життєва “батарейка” повністю на нулі. А при цьому доводиться все одно щось робити, хоч єдине, чого зараз хочеться – як ведмедю, залягти у сплячку, і щоб ніхто не чіпав.

Тому прошу вибачення, що не все встигаю, можливо, хтось з нетерпінням чекає продовження книги – воно обов’язково буде. Хай-но я трохи вийду з цього “крутого піке”, відштовхнуся від дна і вирину на поверхню))

 

Якщо бажаєте мене трішки підтримати, то буду рада, якщо зазирнете до котроїсь із моїх книг.

Обіцяю, що наступний мій допис буде більш оптимістичним.

 

Оригінал статті на Букнет: Все минає, і це теж мине…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

«Місто» Валер’яна Підмогильного тепер можна прочитати і польською

Роман «Місто» Валер’яна Підмогильного видали у Польщі. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
«Сміливо сучасний, часом надто полемічний, іронічний та інтерте

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"