Все минає, і це теж мине…

Все минає, і це теж мине…

Все минає, і це теж мине…

Давно помітила, що незадовго до дня народження з людьми часто трапляються якісь халепи, пов’язані зі здоров’ям – хвороби, травми, пригнічений настрій тощо.

Не став для мене винятком і цей рік. Якось так все навалилося… Втім, не дуже хочу навантажувати читачів своїми проблемами, сподіваюся, що незабаром усе розрулиться і буде добре))

Але поки що, хоч фізичне самопочуття в мене більш-менш налагодилося, морально почуваюся зовсім виснаженою. Неначе життєва “батарейка” повністю на нулі. А при цьому доводиться все одно щось робити, хоч єдине, чого зараз хочеться – як ведмедю, залягти у сплячку, і щоб ніхто не чіпав.

Тому прошу вибачення, що не все встигаю, можливо, хтось з нетерпінням чекає продовження книги – воно обов’язково буде. Хай-но я трохи вийду з цього “крутого піке”, відштовхнуся від дна і вирину на поверхню))

 

Якщо бажаєте мене трішки підтримати, то буду рада, якщо зазирнете до котроїсь із моїх книг.

Обіцяю, що наступний мій допис буде більш оптимістичним.

 

Оригінал статті на Букнет: Все минає, і це теж мине…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"