Все й одразу
![Все й одразу Все й одразу](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1630080611_7517242.jpg)
Все й одразу
Всім привіт))) Я знову тут, на цій платформі й пишу блог )))) Власне, я нікуди не йшла й продовжувала залишатися разом з вами, просто зазвичай тихенько стояла в стороні й залишала поодинокі коментарі) Річ в тім, що не просто маю мало часу, але й захворіла, а в такий період моя голова відмовляється працювати й щоб поставити собі заварити чаю, я йду набирати воду для електро-чайника не з ним, а зі шнуром, який потрібно підключати до розетки) Ось таке буває)
До речі, пишу я не про себе, якщо ви так могли подумати через ім’я головної героїні й перша частина книги також не про мене. Взагалі моє ім’я й прізвище ніяк не пов’язані з псевдонімом. Хіба, деякі букви повторюються. Кому дуже цікаво, можете зайти на мою сторінку в Інстаграмі й дізнатися моє справжнє ім’я.
Трішки відійшла від теми. Хотіла ще повідомити, що у вівторок опублікую два бонусні розділи до книги “Популярність – це добре. Але як її позбутися?”. І презентую невеличкий уривочок для знайомства з новим персонажем, який і став причиною того, що сталося з Софією багато років тому.
– Через твою раптову злиденну появу, журналісти активізувалися. Вони дуже довго рознюхували все, що пов’язане з тобою й незважаючи на вправно заметені сліди, з’ясували, що Домінік просто кинув тебе ще у віці немовляти. Це обурило величезну кількість людей, більше ніж п’ятдесят відсотків фанатів перестали бути прихильниками твого таточка й ми почали втрачати доходи. Майже всі контракти розірвали, навіть пов’язані з рекламою іграшок, на який ми підписалися практично задарма.
– Але до чого тут це? Яке відношення я маю до зйомок?
– Ех, нічого ти не розумієш у світі шоу-бізнесу,- спересердя махнув рукою співрозмовник.- Тут все взаємопов’язано. Наприклад, крах кар’єри Амелії Стейтон спричинило те, що вона відфутболила невеличку черепаху ногою і та потрапила прямо під машину. І людям було все одно на те, чи бачила вона її, чи ні. А уявляєш, що відчули ці божевільні, коли дізналися, що хтось відмовився від своєї дитини одразу ж після її народження?
А ще не забувайте про те, що сьогодні вийшло продовження до нашої з Натіко книги “Поєднані танцем”.
Бажаю всім приємного дня)))
Оригінал статті на Букнет: Все й одразу
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.