Все й одразу

Все й одразу

Все й одразу

Всім привіт))) Я знову тут, на цій платформі й пишу блог )))) Власне, я нікуди не йшла й продовжувала залишатися разом з вами, просто зазвичай тихенько стояла в стороні й залишала поодинокі коментарі) Річ в тім, що не просто маю мало часу, але й захворіла, а в такий період моя голова відмовляється працювати й щоб поставити собі заварити чаю, я йду набирати воду для електро-чайника не з ним, а зі шнуром, який потрібно підключати до розетки) Ось таке буває)

До речі, пишу я не про себе, якщо ви так могли подумати через ім’я головної героїні й перша частина книги також не про мене. Взагалі моє ім’я й прізвище ніяк не пов’язані з псевдонімом. Хіба, деякі букви повторюються. Кому дуже цікаво, можете зайти на мою сторінку в Інстаграмі й дізнатися моє справжнє ім’я. 

Трішки відійшла від теми. Хотіла ще повідомити, що у вівторок опублікую два бонусні розділи до книги “Популярність – це добре. Але як її позбутися?”.  І презентую невеличкий уривочок для знайомства з новим персонажем, який і став причиною того, що сталося з Софією багато років тому.

–    Через твою раптову злиденну появу, журналісти активізувалися. Вони дуже довго рознюхували все, що пов’язане з тобою й незважаючи на вправно заметені сліди, з’ясували, що Домінік просто кинув тебе ще у віці немовляти. Це обурило величезну кількість людей, більше ніж п’ятдесят відсотків фанатів перестали бути прихильниками твого таточка й ми почали втрачати доходи. Майже всі контракти розірвали, навіть пов’язані з рекламою іграшок, на який ми підписалися практично задарма.

–    Але до чого тут це? Яке відношення я маю до зйомок?

–    Ех, нічого ти не розумієш у світі шоу-бізнесу,- спересердя махнув рукою співрозмовник.- Тут все взаємопов’язано. Наприклад, крах кар’єри Амелії Стейтон спричинило те, що вона відфутболила невеличку черепаху ногою і та потрапила прямо під машину. І людям було все одно на те, чи бачила вона її, чи ні. А уявляєш, що відчули ці божевільні, коли дізналися, що хтось відмовився від своєї дитини одразу ж після її народження?

А ще не забувайте про те, що сьогодні вийшло продовження до нашої з Натіко книги “Поєднані танцем”.

Бажаю всім приємного дня)))

 

Оригінал статті на Букнет: Все й одразу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"