Врятує чи ні?
Врятує чи ні?
Вітаю, дорогі читачі!
Врятувати кохання
Анотація:
Скільки часу потрібно, щоб забути коханого? Тиждень, місяць, рік? Я намагалась, робила усе для того, щоб викинути з серця почуття, але доля знову вчинила по-своєму. Наче знущаючись, зводить нас і ятрить душу, яка й без того болить. Та цього разу я не втрачу подарований шанс. Не відступлю від своєї мрії, бо маю ціль — врятувати не тільки Дмитра, але й наше кохання.
А також щиро запрошую до новинки «(не) Моє весілля», яка активно викладається на моїй сторінці. Приєднуйтесь, у нас весело))
Щиро вдячна за увагу.
Затишної неділі та позитиву!
З повагою, Ерін.
Оригінал статті на Букнет: Врятує чи ні?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.