Врятувати Любов. Анонс новинки.

Врятувати Любов. Анонс новинки.

Врятувати Любов. Анонс новинки.

АНОНС нової книги.

 Воно уже зовсім скоро буде на Букнеті. Сьогодні,  в другій половині дня!

АНОТАЦІЯ:

“Ця дівчина вміє підбирати персонал! І коли треба поїхати з Максом на весільну практику, ой, в польову подорож, зі спокійною душею доручає двом менеджерам приглянути за клієнткою.

Але є одне але – чоловік у клієнтки дуже ревнивий. Тому менеджери представлені як гей пара.

Отак хлопці й втрапили – замість побайдикувати, поки начальниця у від’їзді, доведеться їм впахувати під прикриттям. А коли клієнтка закохається в когось з голубків, то…

Продовження бестселеру ТРЕТІМ БУДЕШ?  ВРЯТУВАТИ ЛЮБОВ, або слідство ведуть голубки.

СПОЙЛЕР: там будуть смачні подарунки для перших читачів!

Хто ж герої нової історії?

До нашої дівчини та її динозавра доєднаються два хлопці, яких вона в попередній історії врятувала від кримінального майбутнього і твердою рукою направила на шлях виправлення. Хоча вони все ще зовсім не ідеальні герої. І головне – з’явиться одна красуня, яку поки що для конспірації назвемо донною Розою.

Стильна обкладинка роботи талановитої  Каміла Дані

Маленький уривочок з першого розділу, для тих, хто читає до кінця.

Цього ще ніхто не бачив – тільки ви, друзі!

І трохи картинок для атмосфери

“-Ой-йо. – Бурий зробив фейспалм, щоб приховати насмішку. – Зовсім забув.Тут шифровка прийшла від Малої. Типу Юстас – Алексу. Щоб ми з’явилися до якоїсь донни Рози. Чисто як тренер з фітнесу й стиліст. І підмінили Малу, поки вона у від’їзді.

-А як же робота?

-А без відриву від виробництва. У вільний час. Зранку пробіжка з донною Розою, ввечері шопінг з нею ж і культурна програма. У вихідні повний робочий день. За це буде премія – повернуть нам вихідні. Ото замануха, скажи?

Коханий наморщив свого ідеального носа з чуттєвими ніздрями.

Він крім роботи ще навчався – на другому курсі, а на вихідні планував дві зустрічі з двома дівчатами без комплексів. Йому такий наказ від начальства ну зовсім не сподобався.

І на додачу Бурий насипав повну жменю солі на його душевні рани й гарно розтер.

-Тут як раз про це написано – хлопець показав на телефон – зобразити пару геїв, бо там чоловік такий, що не потерпить молодих-красивих поруч з дружиною. Це зашквааар, Кохаааний. – протяг він противним голосом, і на всяк випадок ступив крок назад.”

Підписуйтесь тут, друзі, щоб не пропустити оновлення:  МОЯ СТОРІНКА

Оригінал статті на Букнет: Врятувати Любов. Анонс новинки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"