Врятувати Любов. Анонс новинки.

Врятувати Любов. Анонс новинки.

Врятувати Любов. Анонс новинки.

АНОНС нової книги.

 Воно уже зовсім скоро буде на Букнеті. Сьогодні,  в другій половині дня!

АНОТАЦІЯ:

“Ця дівчина вміє підбирати персонал! І коли треба поїхати з Максом на весільну практику, ой, в польову подорож, зі спокійною душею доручає двом менеджерам приглянути за клієнткою.

Але є одне але – чоловік у клієнтки дуже ревнивий. Тому менеджери представлені як гей пара.

Отак хлопці й втрапили – замість побайдикувати, поки начальниця у від’їзді, доведеться їм впахувати під прикриттям. А коли клієнтка закохається в когось з голубків, то…

Продовження бестселеру ТРЕТІМ БУДЕШ?  ВРЯТУВАТИ ЛЮБОВ, або слідство ведуть голубки.

СПОЙЛЕР: там будуть смачні подарунки для перших читачів!

Хто ж герої нової історії?

До нашої дівчини та її динозавра доєднаються два хлопці, яких вона в попередній історії врятувала від кримінального майбутнього і твердою рукою направила на шлях виправлення. Хоча вони все ще зовсім не ідеальні герої. І головне – з’явиться одна красуня, яку поки що для конспірації назвемо донною Розою.

Стильна обкладинка роботи талановитої  Каміла Дані

Маленький уривочок з першого розділу, для тих, хто читає до кінця.

Цього ще ніхто не бачив – тільки ви, друзі!

І трохи картинок для атмосфери

“-Ой-йо. – Бурий зробив фейспалм, щоб приховати насмішку. – Зовсім забув.Тут шифровка прийшла від Малої. Типу Юстас – Алексу. Щоб ми з’явилися до якоїсь донни Рози. Чисто як тренер з фітнесу й стиліст. І підмінили Малу, поки вона у від’їзді.

-А як же робота?

-А без відриву від виробництва. У вільний час. Зранку пробіжка з донною Розою, ввечері шопінг з нею ж і культурна програма. У вихідні повний робочий день. За це буде премія – повернуть нам вихідні. Ото замануха, скажи?

Коханий наморщив свого ідеального носа з чуттєвими ніздрями.

Він крім роботи ще навчався – на другому курсі, а на вихідні планував дві зустрічі з двома дівчатами без комплексів. Йому такий наказ від начальства ну зовсім не сподобався.

І на додачу Бурий насипав повну жменю солі на його душевні рани й гарно розтер.

-Тут як раз про це написано – хлопець показав на телефон – зобразити пару геїв, бо там чоловік такий, що не потерпить молодих-красивих поруч з дружиною. Це зашквааар, Кохаааний. – протяг він противним голосом, і на всяк випадок ступив крок назад.”

Підписуйтесь тут, друзі, щоб не пропустити оновлення:  МОЯ СТОРІНКА

Оригінал статті на Букнет: Врятувати Любов. Анонс новинки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"