Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Вона іде… у день   (+анонс новинки до Геловіну)

Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Угорі сяяли зорі й вона мимоволі замилувалася ними. До божевілля хотілося протягнути руку й опинитися серед них. Жінка здригнулася й притиснула руку, котрою зробила цей жест, до штанів. У горлі відразу утворився ком. Переборюючи себе, вона піднялася, опустивши очі, й потрохи пішла.
Не пройшовши і декількох кроків, вона підняла голову догори й завмерла.
Мерехтливі цяточки, здається, засяяли ще яскравіше. На чорному небі вони виглядали, як королівська оздоба для корони, котру от-от зараз одягне примарний володар і запанує мир і спокій в усьому світі.
Жінка прикрила очі й облизнула губи, а потім тихо пробурмотіла: «Це лише данина ночі.»
Минула хвилина, друга, а потім вона відкрила рота й заспівала:
Шепоче вітер у вітті.
Бурмоче камінь на землі.
Шепочуть люди тихо,
Що збираються вийти зі спалахом першої зорі.
Ці люди дивні – вони йдуть у ніч.
Ці люди божевільні – вони жартують в таку мить.
У них немає страху чи жахіть.
Вони ідуть спокійно, вони ідуть у ніч..

Новинкою ж стане історія до Геловінського флешмобу. Я довго думала над тим, хочу чи не хочу створювати новий світ для неї, і вирішила що не хочу, тому взяла за основу “Зоряного меча”.

З обкладинкою поки що все складно, тому що з назвою я ще не визначилася, але на вихідних і вона вже з’явиться у якомусь вигляді.

Нове оповідання буде таким собі приквелом до “Зоряного меча”. В ній розповідатиметься про час, коли він тільки став таким злом і одне з лихих дій, котрий скоїв напередодні… Що ж, в основу ліг, звичайно, не класичний Геловін і навіть не Велесовий день, а Фаллійське свято задобрювання сил природи після збору врожаю(чим насправді і є обидва нам відомих свята).

Це буде жахастик. Сподіваюся, буде моторошно. Ну, смішно точно не буде, тому що з такого не сміються, але, сподіваюся, плакати будуть не над моєю нерозумною голівонькою)

Оригінал статті на Букнет: Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"