Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Вона іде… у день   (+анонс новинки до Геловіну)

Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Угорі сяяли зорі й вона мимоволі замилувалася ними. До божевілля хотілося протягнути руку й опинитися серед них. Жінка здригнулася й притиснула руку, котрою зробила цей жест, до штанів. У горлі відразу утворився ком. Переборюючи себе, вона піднялася, опустивши очі, й потрохи пішла.
Не пройшовши і декількох кроків, вона підняла голову догори й завмерла.
Мерехтливі цяточки, здається, засяяли ще яскравіше. На чорному небі вони виглядали, як королівська оздоба для корони, котру от-от зараз одягне примарний володар і запанує мир і спокій в усьому світі.
Жінка прикрила очі й облизнула губи, а потім тихо пробурмотіла: «Це лише данина ночі.»
Минула хвилина, друга, а потім вона відкрила рота й заспівала:
Шепоче вітер у вітті.
Бурмоче камінь на землі.
Шепочуть люди тихо,
Що збираються вийти зі спалахом першої зорі.
Ці люди дивні – вони йдуть у ніч.
Ці люди божевільні – вони жартують в таку мить.
У них немає страху чи жахіть.
Вони ідуть спокійно, вони ідуть у ніч..

Новинкою ж стане історія до Геловінського флешмобу. Я довго думала над тим, хочу чи не хочу створювати новий світ для неї, і вирішила що не хочу, тому взяла за основу “Зоряного меча”.

З обкладинкою поки що все складно, тому що з назвою я ще не визначилася, але на вихідних і вона вже з’явиться у якомусь вигляді.

Нове оповідання буде таким собі приквелом до “Зоряного меча”. В ній розповідатиметься про час, коли він тільки став таким злом і одне з лихих дій, котрий скоїв напередодні… Що ж, в основу ліг, звичайно, не класичний Геловін і навіть не Велесовий день, а Фаллійське свято задобрювання сил природи після збору врожаю(чим насправді і є обидва нам відомих свята).

Це буде жахастик. Сподіваюся, буде моторошно. Ну, смішно точно не буде, тому що з такого не сміються, але, сподіваюся, плакати будуть не над моєю нерозумною голівонькою)

Оригінал статті на Букнет: Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"