Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Вона іде… у день   (+анонс новинки до Геловіну)

Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Угорі сяяли зорі й вона мимоволі замилувалася ними. До божевілля хотілося протягнути руку й опинитися серед них. Жінка здригнулася й притиснула руку, котрою зробила цей жест, до штанів. У горлі відразу утворився ком. Переборюючи себе, вона піднялася, опустивши очі, й потрохи пішла.
Не пройшовши і декількох кроків, вона підняла голову догори й завмерла.
Мерехтливі цяточки, здається, засяяли ще яскравіше. На чорному небі вони виглядали, як королівська оздоба для корони, котру от-от зараз одягне примарний володар і запанує мир і спокій в усьому світі.
Жінка прикрила очі й облизнула губи, а потім тихо пробурмотіла: «Це лише данина ночі.»
Минула хвилина, друга, а потім вона відкрила рота й заспівала:
Шепоче вітер у вітті.
Бурмоче камінь на землі.
Шепочуть люди тихо,
Що збираються вийти зі спалахом першої зорі.
Ці люди дивні – вони йдуть у ніч.
Ці люди божевільні – вони жартують в таку мить.
У них немає страху чи жахіть.
Вони ідуть спокійно, вони ідуть у ніч..

Новинкою ж стане історія до Геловінського флешмобу. Я довго думала над тим, хочу чи не хочу створювати новий світ для неї, і вирішила що не хочу, тому взяла за основу “Зоряного меча”.

З обкладинкою поки що все складно, тому що з назвою я ще не визначилася, але на вихідних і вона вже з’явиться у якомусь вигляді.

Нове оповідання буде таким собі приквелом до “Зоряного меча”. В ній розповідатиметься про час, коли він тільки став таким злом і одне з лихих дій, котрий скоїв напередодні… Що ж, в основу ліг, звичайно, не класичний Геловін і навіть не Велесовий день, а Фаллійське свято задобрювання сил природи після збору врожаю(чим насправді і є обидва нам відомих свята).

Це буде жахастик. Сподіваюся, буде моторошно. Ну, смішно точно не буде, тому що з такого не сміються, але, сподіваюся, плакати будуть не над моєю нерозумною голівонькою)

Оригінал статті на Букнет: Вона іде… у день (+анонс новинки до Геловіну)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"