Вона зробила це знову…
![Вона зробила це знову… Вона зробила це знову…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1615799511_8033056.jpg)
Вона зробила це знову…
Всім привіт!
Коли ми вже були у своєму кабінеті, і збиралися випити кави, я сіла в крісло, і пола сукні випадково сковзнула вниз, оголивши моє розбите коліно.
— Ого, що це в тебе? — Олеська здивовано звела брови.
— Впала сьогодні на вулиці.
— Нічого собі! Ти ж казала, що тебе шеф підвіз!
— Ну я перед тим впала, — відчула, що червонію. — Коротше, я вийшла з дому, щоб іти до машини, перечепилася і зарила носом…
— Це тільки ти вмієш показати себе в невигідному світлі перед чоловіком, — хмикнула подруга. — А хоча, може, навпаки, в вигідному? Він же кинувся тебе героїчно рятувати і заспокоювати?
Я кивнула.
— От, треба взяти на озброєння, — замислено протягнула Олеся. — Наприклад, коли ми будемо йти на обід, то зазвичай у цей час до їдальні прямує і Мартиненко…
В’ячеслав Мартиненко, наш молодий програміст, був таємною Олесьчиною симпатією. Таємною, бо вони ніколи не розмовляли наодинці. Він сидів у кабінеті з трьома такими ж трохи схибленими на комп’ютерах хлопцями, які розмовляли своєю мовою, повною незрозумілих слів. На Олесю уваги не звертав, як би вона не пускала в його бік бісики. А це мою подругу тільки роззадорювало.
— Гей, Віко, ти що, не тут? Я тобі півгодини розповідаю про свій план спокушання Мартиненка, а ти сидиш і тупишся в вікно? Не слухаєш зовсім!
Я стрепенулася.
— Вибач, Олесь. Задумалась, ти знаєш, у мене буває…
— Про що, цікаво?
— Про те, як шеф згубив труси…
Очі Олесі, здавалося, стали втричі більшими.
— Ви що, там, в машині, теє…?
— Та ні, — поспішила заспокоїти її я. — Це він мені розповів історію зі свого дитинства, щоб підбадьорити. Мовляв, те, що я впала на рівному місці, це не така вже й прикра ситуація, от він колись купався чи в річці, чи в морі, не пам’ятаю вже, і згубив труси.
— О, хотіла б я його побачити в такому вигляді, — почала зубоскалити Олеся. — Ясно, про що ти замислилася. Еротичні фантазії…
— Зовсім ні. Просто в мене виникло таке дивне відчуття… Дежа вю, чи як там кажуть… Коли ти щось бачиш чи чуєш, і розумієш, що це вже чув або бачив, але, хоч убий, не можеш пригадати, де це було і коли… Щось крутиться в голові, якийсь спогад, здається, от-от його спіймаю — і не виходить…
— Тю, дурниці які. Та такі історії, мабуть, з кожним другим траплялися. Хтось тобі просто вже про це розповідав. Я, наприклад, колись відпочивала на морі, і в мене зламалася застібка на бюстгальтері. Набігла хвиля, і понесла мій ліфчик в синє море. А я біжу за ним і кричу до дядька, який був поруч: “Ловіть, ловіть!” Він не зрозумів зразу, що я хочу, стоїть такий ошелешений, рота роззявив. Уяви, щоб ти була пенсіонером із села, приїхала відпочивати, а тут на тебе з води вискочила дівка без ліфона з криком: “Ловіть!” Добре, що бідолаху інфаркт не спіткав прямо на пляжі…
Я розреготалася. Уміє Олеська насмішити. Хай би і Мартиненку своєму розповіла якусь прикольну історію, то може й завоювала б його серце.
Але у подруги, як виявилося, була зовсім інша стратегія…
Переходьте за посиланням і читайте книгу повністю!
Також запрошую усіх охочих приєднатися до моєї творчої сторінки у ФБ!
#я_божеволію_без_тебе #любовний_роман #жіночий_роман #сучасна_проза #романтика #бос_і_підлегла #дуже_емоційно #букнет
Оригінал статті на Букнет: Вона зробила це знову…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.