Володимира Шейка переобрали гендиректором Українського інституту

Володимира Шейка переобрали на посаду гендиректора державної установи “Український інститут” при МЗС. Про це стало відомо з засідання фінального туру конкурсу, яке транслювалося наживо.
За результатами попередніх етапів фіналістами конкурсного відбору стали:
- Марія Липяцька, експерт зі стратегічних комунікацій та розвитку національних брендів, радниця міністра закордонних справ України;
- Костянтин Спілка, менеджер проєктів у культурній сфері;
- Володимир Шейко, перший директор Українського інституту, експерт з культурної дипломатії, менеджменту культури, маркетингу і комунікацій.
До конкурсної комісії увійшли: експерт міжнародних інституцій Соломія Боршош; директорка ГО «Центр міської історії Центрально-Східної Європи» Софія Дяк; телеведучий Вадим Карп’як; голова УІНП Антон Дробович; філософ Вахтанґ Кебуладзе; журналіст Богдан Логвиненко (ГО Ukraїner); ексдержсекретар МІП, голова ГО «Інститут інформаційної безпеки» Артем Біденко; т.в.о генерального директора Директорату публічної дипломатії та комунікацій МЗС України Ірина Боровець.
Переможця обрано шляхом рейтингового голосування всіх членів комісії.
Конкурсна комісія була сформована експертною комісією у співпраці з МЗС України. Своєю чергою, експертна комісія сформувалась зі складу колишніх членів наглядової ради Українського інституту. Така двоетапна процедура відбору конкурсної комісії передбачена статутом Українського інституту.
Український інститут — державна установа України, заснована Кабінетом Міністрів України у 2017 році. Належить до сфери управління МЗС України.
Повноцінно розпочав свою діяльність влітку 2018 року, після призначення на посаду генерального директора Володимира Шейка.
Як відомо, Український інститут є співорганізатором премії для перекладачів з української мови на мови світу Drahomán Prize.
Окрім того, він запустив програму підтримки українських студій за кордоном.
Оригінал статті на Suspilne: Володимира Шейка переобрали гендиректором Українського інституту
Блог
Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕНУ номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost
Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене
«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс
Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 роціУ 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом
Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету СШААмериканський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.