Ви обов’язково повернетесь!
![Ви обов’язково повернетесь! Ви обов’язково повернетесь!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616318450_2769312.jpg)
Ви обов’язково повернетесь!
Ви обов’язково повернетеся перечитати цю книгу!
Якщо вам здається, що Марина з роману “Новорічна вітрина” позбирала усі негаразди цього світу. То ви просто ще не ходили в гості в іншу книгу. І енергетика понеділка тут ні до чого. Буває люди самі собі влаштовують пекло на Землі. Але ж ці самі люди можуть і все виправити. І коли це все робити як не перед святами.
Запрошую вас зануритися в атмосферу палких людських взаємин, віри, наді, любові та відповідальності, що ніби бумеранг наздоганяє всіх і не рідко б’є по голові.
Вам у вашу зимову бібліотеку історія протистояння та кохання від Роми Аріведерчі.
Анотація до книги “Наснись, Повернись”
Почуття закоханості схоже на почуття страху. Твоє серце б’ється швидше. Відчуття загострюються. Голова паморочиться. У такому стані легко втратити почуття реальності. Я втратив, все втратив. Навіть пам’ять. І тепер маю повернути любов цієї сильної, нестерпної дівчинки, заради нас і нашої доньки. Це історія мого кохання. Вона про стереотипи, які ми притягуємо самі до себе, коли закохані й беззахисні. Про крок назустріч через прірву.
#рішуча_але_зневірена_дівчина
#герой_не_подарунок_але_ж_не_відчепиться
#дитина_не_янголя_а_Сирена
#явний_і_таємний_вороги
#котики_і_хепіенд
Уривок для розігріву:
Людські взаємини загадкові, загадки притягують.
Потім ти налітаєш з розбігу на стіну, яку один з цих людей поставив перед тобою, розбиваєшся, майже вмираєш, потім потроху оживаєш. Живеш далі. Теж цікаво, але якось по-іншому.
Щось втрачено, не пам’ятаєш, що, але знаєш, що воно було дорогоцінне. Навіть знаєш, як воно називалося, але нічого в душі не ворухнеться, коли говориш слова, які раніше означали сенс життя.
Закоханість. Довіра. Пристрасть.
Після зради вижити просто.
Ти як підводний човен з пробоїною. Можна дивитись, як через неї заливає все відчаєм, захлинутись і померти. Але правильно – опустити заглушки. Відсік ізольовано. Там вода, і у воді плавають твої почуття. Але відчиняти не можна. Бо затопить всі інші відсіки. І це буде смерть.
А так просто поживеш трохи без чогось дуже потрібного. А потім якось потроху те потрібне з чогось зробиш, заміниш чимось.
Жити не так вже й погано на цьому непривітному зимовому світі. Особливо коли можна порівнювати. І не можна, а просто треба. Зараз сумно, бо не можу одержати те, що хочу, бо з цим отримаю те, чого не маю допустити ні в якому разі. Але сум – це теж життя, чи не так?
П’ять років тому мене майже знищили морально й викреслили зі звичного життя, два роки тому можна було попрощатися з життям через хворобу. А зараз сумно, бо хочу від життя подарунків без обтяження.
Це ж зовсім інший рівень. І можна просто трохи помріяти про цей подарунок, що сам проситься до рук. Мріяти ж не заборонено?
Особливо коли наближається Різдво. Я його кожного року чекаю, як дива. І майже завжди дива трапляються.
Оригінал статті на Букнет: Ви обов’язково повернетесь!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.