Ви б хотіли таке прочитати?

Ви б хотіли таке прочитати?

Ви б хотіли таке прочитати?

Отже, вчора автори Букнету, в тому числі й я, організували невеличкий флешмоб “Хто автор”. 

Хто, раптом, пропустив таку активність, повторно публікую кусь, який надсилала я:

 

– Ненавиджу тебе! Ти чиниш підло! Так неправильно! – прошипіла Міша, ніби виплюнувши слова, і  кинулася геть, але друг швидко наздогнав і змусив зупинитися. Та так, що все тіло відгукнулося тупим болем.

– Чуєш ти, захисник слабких і пригноблених, а тепер давай відверто! – Андрій різко розвернув Мішу, притиснувши до стіни. Передпліччя жорстко лягло на горло, не даючи можливості поворухнутися. – Ти думаєш, вони не знають хто я, і що для мене кожна з них на одне лице? Знають! Знають, і все одно хочуть потрапити до мене в ліжко, тому що я їм подобаюся! Їм начхати на те, скільки там до них побувало таких же ляльок! Кожна сподіватися на те, що стане єдиною, і тільки їй я стану дарувати свої подарунки й ласку. Але мені це не цікаво! – скривився хлопець. – Я веду чесну гру і відразу попереджаю, що серйозні, довгі, моногамні стосунки не для мене. Не влаштовує – вали під три чорти! І після всього цього ти вважаєш, що саме я їх обманюю? Я нічого не обіцяю, а вони погоджуються на мої правила, але кожного разу брешуть! Жодної не вистачило на довго – такий розклад їх не влаштовує!

На обличчі хлопця з’явилася якась злісна насмішка, ніби дійсно раз по раз обманювали саме його.

– Ну що, ти все ще вважаєш, що я чиню підло? – хмикнув Андрій.

– Так! Так, так і ще 100 разів так! – спробувала вирватися із чіпкого захвату Міша.

– Вона любить тебе і хоче бути поруч, а ти …

– А що я? Це її проблеми.

– А як же любо? – спересердя вигукнула дівчина.

– Любов? … – задумливо протягнув Андрій, а потім, різко відштовхнув її від себе і прошепотів: – Любов не в моді! – Сказавши це, він розвернувся і швидким кроком попрямував до компанії. Міша ж кинула на нього погляд, повний люті й попрямувала в протилежну сторону. Про себе вона проклинала той день, коли вирішила затіяти цю гру.

 

Питання наступне – чи хотіли б ви почитати таку історію? 
(п.с. усі звернення в тексті написані правильно)

Оригінал статті на Букнет: Ви б хотіли таке прочитати?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"