Ви б хотіли таке прочитати?

Ви б хотіли таке прочитати?

Ви б хотіли таке прочитати?

Отже, вчора автори Букнету, в тому числі й я, організували невеличкий флешмоб “Хто автор”. 

Хто, раптом, пропустив таку активність, повторно публікую кусь, який надсилала я:

 

– Ненавиджу тебе! Ти чиниш підло! Так неправильно! – прошипіла Міша, ніби виплюнувши слова, і  кинулася геть, але друг швидко наздогнав і змусив зупинитися. Та так, що все тіло відгукнулося тупим болем.

– Чуєш ти, захисник слабких і пригноблених, а тепер давай відверто! – Андрій різко розвернув Мішу, притиснувши до стіни. Передпліччя жорстко лягло на горло, не даючи можливості поворухнутися. – Ти думаєш, вони не знають хто я, і що для мене кожна з них на одне лице? Знають! Знають, і все одно хочуть потрапити до мене в ліжко, тому що я їм подобаюся! Їм начхати на те, скільки там до них побувало таких же ляльок! Кожна сподіватися на те, що стане єдиною, і тільки їй я стану дарувати свої подарунки й ласку. Але мені це не цікаво! – скривився хлопець. – Я веду чесну гру і відразу попереджаю, що серйозні, довгі, моногамні стосунки не для мене. Не влаштовує – вали під три чорти! І після всього цього ти вважаєш, що саме я їх обманюю? Я нічого не обіцяю, а вони погоджуються на мої правила, але кожного разу брешуть! Жодної не вистачило на довго – такий розклад їх не влаштовує!

На обличчі хлопця з’явилася якась злісна насмішка, ніби дійсно раз по раз обманювали саме його.

– Ну що, ти все ще вважаєш, що я чиню підло? – хмикнув Андрій.

– Так! Так, так і ще 100 разів так! – спробувала вирватися із чіпкого захвату Міша.

– Вона любить тебе і хоче бути поруч, а ти …

– А що я? Це її проблеми.

– А як же любо? – спересердя вигукнула дівчина.

– Любов? … – задумливо протягнув Андрій, а потім, різко відштовхнув її від себе і прошепотів: – Любов не в моді! – Сказавши це, він розвернувся і швидким кроком попрямував до компанії. Міша ж кинула на нього погляд, повний люті й попрямувала в протилежну сторону. Про себе вона проклинала той день, коли вирішила затіяти цю гру.

 

Питання наступне – чи хотіли б ви почитати таку історію? 
(п.с. усі звернення в тексті написані правильно)

Оригінал статті на Букнет: Ви б хотіли таке прочитати?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"