Ви б хотіли таке прочитати?
![Ви б хотіли таке прочитати? Ви б хотіли таке прочитати?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611672335_1408407.jpg)
Ви б хотіли таке прочитати?
Отже, вчора автори Букнету, в тому числі й я, організували невеличкий флешмоб “Хто автор”.
Хто, раптом, пропустив таку активність, повторно публікую кусь, який надсилала я:
– Ненавиджу тебе! Ти чиниш підло! Так неправильно! – прошипіла Міша, ніби виплюнувши слова, і кинулася геть, але друг швидко наздогнав і змусив зупинитися. Та так, що все тіло відгукнулося тупим болем.
– Чуєш ти, захисник слабких і пригноблених, а тепер давай відверто! – Андрій різко розвернув Мішу, притиснувши до стіни. Передпліччя жорстко лягло на горло, не даючи можливості поворухнутися. – Ти думаєш, вони не знають хто я, і що для мене кожна з них на одне лице? Знають! Знають, і все одно хочуть потрапити до мене в ліжко, тому що я їм подобаюся! Їм начхати на те, скільки там до них побувало таких же ляльок! Кожна сподіватися на те, що стане єдиною, і тільки їй я стану дарувати свої подарунки й ласку. Але мені це не цікаво! – скривився хлопець. – Я веду чесну гру і відразу попереджаю, що серйозні, довгі, моногамні стосунки не для мене. Не влаштовує – вали під три чорти! І після всього цього ти вважаєш, що саме я їх обманюю? Я нічого не обіцяю, а вони погоджуються на мої правила, але кожного разу брешуть! Жодної не вистачило на довго – такий розклад їх не влаштовує!
На обличчі хлопця з’явилася якась злісна насмішка, ніби дійсно раз по раз обманювали саме його.
– Ну що, ти все ще вважаєш, що я чиню підло? – хмикнув Андрій.
– Так! Так, так і ще 100 разів так! – спробувала вирватися із чіпкого захвату Міша.
– Вона любить тебе і хоче бути поруч, а ти …
– А що я? Це її проблеми.
– А як же любо? – спересердя вигукнула дівчина.
– Любов? … – задумливо протягнув Андрій, а потім, різко відштовхнув її від себе і прошепотів: – Любов не в моді! – Сказавши це, він розвернувся і швидким кроком попрямував до компанії. Міша ж кинула на нього погляд, повний люті й попрямувала в протилежну сторону. Про себе вона проклинала той день, коли вирішила затіяти цю гру.
Питання наступне – чи хотіли б ви почитати таку історію?
(п.с. усі звернення в тексті написані правильно)
Оригінал статті на Букнет: Ви б хотіли таке прочитати?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.