Виходимо на фінішну пряму
![Виходимо на фінішну пряму Виходимо на фінішну пряму](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1648794973_9833188.jpg)
Виходимо на фінішну пряму
На вас чекає цікавий паралельний світ зі своїми законами, особливостями та інтригами і його мешканці, кожен зі своєю долею. А ще – пригоди іншомирянських попаданців у нашому світі, а наших – в їхньому. Також обіцяю незвичайні наукові відкриття, надзвичайний збіг обставин завдяки якому і збуваються мрії героїв і торжество справедливості.
В тексті є ціла купа принців, аж троє попаданців і паранормальні здібності, а також кохання яке долає час, соціальні розбіжності і межу між світами. А от чого немає, то це магії.
Якщо зацікавило, прошу дуже.
ЧИТАТИ ТУТ
Оригінал статті на Букнет: Виходимо на фінішну пряму
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.